reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

A ja właśnie siedzę w szpitalu i bujam się z glukoza. Na szczęście już wypita. Ale muli mnie strasznie. Obok mnie siedział dziadek co walnął szklane na raz :-D pierwszy wynik naczzo 90. Chyba trochę dużo?!?
 
reklama
Mnie czeka to 9 maja i mam stracha, ponieważ moja córa rano jak do godziny czasu od wstania nic nie zjem to daje mi popalić. Już raz na korytarzu przed badaniami na czczo rano zemdlałam:/
 
No za to moja szaleje teraz po tej dawce cukru i wali kopniaki. Jesteśmy głodne-to nie nowość :-) :) lekarz zalecił wypicie z cytryną jednak w laboratorium Pani odmówiła :no: O kurczakiem to strasznie źle mała przechodzi gloda. Może uda Ci się z kimś pojechać na badania? Zawsze to raźniej i przynajmniej czas leci szybciej :happy:
 
To, że zemdleje. Jest obsługa medyczna. Gorzej, że się meczę przy tym, kręci mi się w głowie, łapią mnie zimne poty, eh.
 
ja mam zalecone sprawdzic za godzine i za dwie, gin powiedziala, ze nie pozwalaja cytryna sobie pomagac ale zeby sie nie sluchac bo sa zacofane - to nie ma zadnego wplywu na wynik i zebym wziela z domu wode z cytryna i cichaczem popijala ;) mnie to po majowce czeka i jestem przerazona, normalnie wstaje i w ciagu 15min jem bo sie zle czuje i zaraz mi slabo, a tu nie dosc ze dojechac to jeszcze tyle siedziec
 
ja juz bylam sie dowiedziec o ta cytryne bo ja za 2 tyg ide. i mi pani powiedziala ze mama wziasc ze soba cytryne, glukozy kupowac nie musze bo oni daja :)
 
Hejo ja z bólami w pachwinach wyladowalam w szpitalu na 3 dni ale dzisiaj już jestem w domu :) od strony ortopedycznej i neurologicznej wszystko w porządku, taki juz moj urok ze wszystko się rozrasta i macica uciska więc z bólami chodzenie, zalecane więcej leżeć mniej chodzić tylko że już mniej się nie da oby w późniejszym czasie odpuscila i się inaczej ulozyla przy okazji mieliśmy usg 3D i 4D :) z Lenka wszystko dobrze waży 830g 25+5 :) to najważniejsze! Wynik z glukozy w porzadku :) A ja z bólem muszę dać radę
:)
1461835220-1d1mld.jpeg
1461835232-1d1mld.jpeg
 
reklama
Do góry