reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

Wiem, jestem już w temacie bo z córką miałam cukrzyce ciążową :) Teraz wyszło 7,9 mmol a z córka miałam 8,1 a potem glukoza 75 i wyniki gorsze. Poczytałam na portalach diabetologicznych i takie wyniki świadczą o stanie przedcukrzycowym. Nie będę ograniczać się strasznie w jedzeniu ale lekka dieta nie zaszkodzi.
 
reklama
No więc połówkowe za nami, pooglądałam sobie małego od głowy po nogi hihi
wszystko w jak najlepszym porządku :) w normie waga ok.500g,
jedynie jestem rozczarowana zdjęciami bo takie jakieś byle jakie dał heh
tyle nasze co sobie pooglądaliśmy z mężem live :D
 
Jestem po wizycie :) Antoni ma 35cm i 857g :) ulozony niezmiennie glowka w dol, i wstydliwy tak samo bez zmian.. ciagle sie obracal albo zaslanial raczkami :D mialam tez KTG robione, zero skurczy, szyjka tez ok :) teraz tylko czekac na czwartek i 1000km w samochodzie w drodze do Polski na Komunie, dwa dni wesela i wyprawke :D ciekawe ile dodatkowych kg przywioze :D :D
 
Asiunia, ja staram sie nie patrzec na suwaczki, na poczatku sie stresowalam bo balam sie ze ma za malo kg lub za duzo, ze cm nie tyle... teraz wystarczy ze lekarz powie ze jest ok, zawsze pokazuje mi na wykresach wszystkie jego parametry w stosunku do norm i jestem spokojna :)
 
Najwazniejsze ze z naszymi dzidziami dobrze wszystko. Ja tez po wizycie córeczka wazy 590g 24tc zdrowa ale tez wstydliwa buzki nie pokazała ulozona caly czas posladkowo i kopie mame po pecherzu :) a w ogole w czerwcowych mamach juz druga dziewczyna urodziła zdrowa sliczna corcie, mi zaraz tez sie sni ze urodziłam a nie miałam nic dla córeczki i byłam przerazona ale mimo wszystko wolalabym zeby jednak w terminie sie urodzila:)
 
Jestem po wizycie :) Antoni ma 35cm i 857g :) ulozony niezmiennie glowka w dol, i wstydliwy tak samo bez zmian.. ciagle sie obracal albo zaslanial raczkami :D mialam tez KTG robione, zero skurczy, szyjka tez ok :) teraz tylko czekac na czwartek i 1000km w samochodzie w drodze do Polski na Komunie, dwa dni wesela i wyprawke :D ciekawe ile dodatkowych kg przywioze :D :D

A ja za tydzien w srode! Daj znac jak przetrwalas podroz, bede wiedziec co mnie czeka :)
 
reklama
Do góry