reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

Nati ja też mam termin na 07.08 a idzie mi 19 tydzień, jak to liczysz że już 20ty u ciebie?
super zdjęcia dzidzi, gratuluję córeczki :)
 
reklama
Nati ja też mam termin na 07.08 a idzie mi 19 tydzień, jak to liczysz że już 20ty u ciebie?
super zdjęcia dzidzi, gratuluję córeczki :)

Lekarz tygodnie liczy z OM, a ostatnia mialam 25.10., wiec wstepny termin byl na 31.07. Jednak Termin porodu wyznacza po USG i tak mi krazy pomiedzy 5-10.08. Moze dzidzia miala, moze pozniej zagniezdzenie.ale lekarz sam mowi, ze 20 tydzien. Ja sie troche gubie, ale najlatwiej mi sie liczy tak z OM, tak zeby mniej wiecej wiedziec, ja to leci.

I tak, to byly juz polowkowe, nasepny Termin za 4 tygodnie :p
 
Ostatnia edycja:
nati śliczna dziewczynka. Ja też wg OM mam termin na 31 lipca (ostatnia miesiączka też 25,10 :)) ale przy każdym usg inaczej wyliczają termin porodu. Przy pierwszym szacowany był na 04.08, potem na 01.08, a teraz na 30.07. Sama już się gubię, w którym jestem tygodniu :)
 
mi lekarz powiedział że usg w 10 tygodniu daje największe prawdopodobieństwo, i jeśli wtedy wiek ciąży z OM i według USG nie różni się o 7 dni (tylko mniej) to pozostawia się datę z OM. A jak jest różnica powyżej to wtedy przyjmuje się z USG. W późniejszym etapie ciąży dzieci rozwijają się indywidualnie i dlatego nie jest wiarygodne branie pod uwagę wieku z USG które było przeprowadzone np. w 18 tygodniu. Nie wiem czy pomogłam, ale to słowa mojego Mistrza :D
 
reklama
Ja miałam@ 2listopada, lekarz mi powiedział że 7.08 tp a wcześniej, że 9.08.a jak wyjdzie w praniu to się okaże:-)
 
Do góry