reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
Dziewczyny wymiary są prawidłowe, waga oszacowana niestety tylko na 2700 ale robili dokładne pomiary i poniżej 2500 nie powinno zejść także nie jest źle! Ważne, że wymiary są poprawne i serduszko dobrze pracuje. Niestety tutaj dopochwowo nie sprawdzają więc się nie dowiem czy mam rozwarcie ale główka już jest bardzo nisko. Od paru dni już mam takie silne przepowiadajace, ze po cichu liczę, ze do niedzieli urodzimy [emoji1] tak już bym chciała go mieć w ramionach, żeby być pewna, że jest zdrowy i bezpieczny ale cóż.. Czekamy!

[emoji173]
 
Sierpniówka super wiadomości :) Waga wcale nie taka mała, ważne że wszystkie wymiary w normie. Moja córcia też mała jest i mam nadzieję, że dużo nie urośnie do porodu :)
W takim razie teraz trzymam kciuki za prędki i łatwy poród :) Ja też na końcówce stresuje się, czy z dzieckiem wszystko ok i jak już utulę moje Maleństwo to będę spokojna :)
 
Ja teraz obawiam się jak poznam, że już czas bo naprawdę codziennie coraz silniejsze te skurcze, bóle podbrzusza i z krzyża. Dziś zaczęły mi się już coraz dłuższe więc nie wiem chyba tylko tyle, że wydaje mi się, ze to będzie mocniejszy ból [emoji31][emoji31]

[emoji173]
 
Sierpniowka moja koleżanka urodziła syna w kwietniu w Norwegii i ważył 2300 i nikt nic nie mówił. Okaz zdrowia teraz i grubas ! :)

Dziewczyny czy którejś z Was maluch miał zoltaczke?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mamakulka mój syn był bardzo żółty przez 2 tygodnie. W szpitalu badają zawsze poziom bilirubiny i jeśli jest w normie, to oznacza, że żółtaczka ma przebieg fizjologiczny. Żółtaczkę ma zdecydowana większość noworodków. Ważne jest częste karmienie, bo sprzyja wydalaniu bilirubiny z organizmu.
Ignaś ma żółtaczkę? W normie, czy powyżej?
 
Do góry