reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

sie robi, ale numerant z tego gin, czym jeszcze zaskoczy ;p
No chciałabym, aby jego proroctwa co do szybkiego porodu po ściągnięciu szwu się sprawdziły i urodzę w pon 15-go, bo akurat w poniedziałek ma dyżur baaardzo dobry lekarz, więc to by mi zrekompensowało żal po moim ginie :p
 
reklama
Ja wczoraj mialam wizytę. Na razie nie widać oznak zbliżającego sie porodu. Rozwarcie tylko 1cm, czyli praktycznie nic... Skurczy brak. Termin wg OM na 17 wiec jesli się nic nie ruszy to wtedy kolejna wizyta 17 a skierowanie do szpitala 25. Ale liczę, ze bedzie dobrze i do terminu urodze. Wlasnie siedzę na pilce, skacze sobie i oglądamy z M. siatkówkę;)
 
Gosiek to tak jak ja z terminem:) tez po wizycie zadnych oznak. Ale kolezanka istatnio urodzila 4dni po terminie a w dzien terminu na wizycie nie miala kompletnie nic rozwarcia ani szyjla nie ruszona i tak ladnie jej sie samo zaczelo. Ja tez od dwoch dni skacze na pilce brzuch twardnieje ale rano mam z powrotem spokoj no zobaczymy:)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde czemu ja nie skacze na piłce?! Muszę dziś napompowac koniecznie. Wczoraj posprzatalam cały dom, weszłam po schodach dwa razy na 4 [emoji1] i wieczorem jak zwykle skurcze i nic nowego.. Dzisiaj będę skakać na piłce w takim razie [emoji1]

[emoji173]
 
Ja po wizycie, rozwarcie na 3 cm, skurcze co 20, 10 minut. Na 18.00 mam się stawić do szpitala na ktg i zobaczą jak się akcja rozwija i albo mnie zostawią albo do domu wypuszczą.
Skurcze mam od wczorajszego wieczoru częstsze, ale w zasadzie to je ignorowałam, bo po doświadczeniach z pierwszego porodu czekałam na coś bardziej spektakularnego :)
Trzymajcie kciuki żeby akcja postępowała i wszystko było dobrze.

A ja tymczasem kończę dżem malinowy na zimę :)
 
Ja po wizycie, rozwarcie na 3 cm, skurcze co 20, 10 minut. Na 18.00 mam się stawić do szpitala na ktg i zobaczą jak się akcja rozwija i albo mnie zostawią albo do domu wypuszczą.
Skurcze mam od wczorajszego wieczoru częstsze, ale w zasadzie to je ignorowałam, bo po doświadczeniach z pierwszego porodu czekałam na coś bardziej spektakularnego :)
Trzymajcie kciuki żeby akcja postępowała i wszystko było dobrze.

A ja tymczasem kończę dżem malinowy na zimę :)
Super :-) wszystko będzie dobrze, zapewne się rozkreci a może większe rozwarcie się zrobi właściwie bezboleśnie :-) powodzenia!!!
 
reklama
Do góry