reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
Ja juz po wizycie, z Małą wszystko w porządku, waży już troszkę ponad 2 kg! Z obwodu główki podobno o tydzień większa. Płytki krwi niestety nadal spadają i na obecnym poziomie mogą odmówić mi znieczulenia do porodu SN :/ szyjka ok 3 cm, zamknięta. Krótsza, bo mała złośnica pchała główkę i strasznie się ruszała przy usg. Niestety moja p dr wyjeżdża na urlop i kolejna wizyta (25.07) będzie u innego lekarza co nieszczególnie mnie cieszy, no ale cóż, każdy ma prawo do wolnego. Mam powtórzyć przeciwciala WZW, HIV, kiłę itd. Najwazniejsze że z dzidziusiem wszystko dobrze :-)
 
dor a na jakim poziomie masz te plytki?
lipa ze zmiana lekarza, a na dlugo jedzie?
ponad 2 kilo :) jakie te dzidzie juz duze strasznie zaluje, ze ostatnio info o wadze nie mialam
 
Dwa tyg temu miałam 100 tys, jutro znów idę oddać krew. Moja p dr wyjeżdża na 4 tyg, więc najbliższy termin mogłam zarezerwować 18.08 a to już 'trochę' późno :-D
 
Niestety nie, muszę poszukać kogoś kompletnie nowego. Ale to nic, dopóki z Bąbelkiem wszystko dobrze nie będę panikować :-) raczej żadne szalone decyzje nie będą podejmowane, więc jakoś przetrwamy :-)
 
Witam
ja tez po wizycie i mały ma już uwaga 2,8kg !!! a ja jestem dopiero 32 tydz i 5 dni
a z obwodu główki brzuszka i po kości udowej mały ma 36 tydz i 1 dzień. Jestem przerażona. Lekarz mówi że może być pomyłka ale w tym przypadku raczej nie bo wszystkie pomiary wskazują 36 tydz. Ogólnie mały oki następną wizytę mam za2 tyg 19.07
 
reklama
Do góry