reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
Jejku wiecie co ja zastanawiam się czy ja wcześniej nie byłam w ciąży. I teraz się martwię bo przy córce nie miałam skurczy bolesnych i nagle miałam rozwarcie. Oby nie było powtórki z rozrywki bo wtedy byłam w szpitalu a teraz jak będę w domu i znów będzie taki numer jak przodowanie pępowiny eh wolę nie myśleć.
 
no właśnie miałam. Z mężem wcześniej się już staraliśmy i w 2 miesiącu pokazało mi że mam 2 kreski potem miałam mega okres a po nim 1 kreskę. W następnym miesiącu się znów staraliśmy i dostałam okres już nie sprawdzałam. Potem odpuściłam ale nie zabezpieczaliśmy się. A w wigilie sobie policzyłam że okres coś się spóźnia i sprawdziłam i 2 kreski.
 
No właśnie się tego boje. Lekarz powiedział że jak duży to normalny poród nie wchodzi w grę bo jestem już po cc i to jak on nazwał dramatycznej cc a jak się zacznie pchać się sam to ja nie wiem.
Największy przyrost masy przed nami oby skóra na brzuchu wytrzymała.
Najważniejsze że wszystko oki z dzieckiem. Jest ruchliwy szyjka trzyma
 
reklama
anezram chyba na lipcowkach dzisiaj wyczytalam ze jak om z usg z poczatku ciazy sie rozmija o ponad 7dni to sie bierze usg pod uwage wiec moze faktycznie wczesniej w ciaze zaszlas
 
Do góry