reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

ja bardziej przerazona jestem, ze juz lipiec :D ustawilam sobie widget z odliczaniem do cc na glownym ekranie tel, dzisiaj wola, ze 41 dni zostalo jezu kiedy ja to wszystko porobie nie mam sily kompletnie juz widze swoja panike jak bedzie 20 albo 10 albo 5 :o moze lepiej nie wiedziec jednak haha

niunia dopisalam ;) super, ze wszystko dobrze, ciekawe czemu mg odstawic po 35
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pytałam czy mogę :D powiedziała , że tak ale 100 procent nie da bo to się może szybko zmienić jak syn będzie chciał wylazic.

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
No ja mam nadzieje , że będzie czekał normalnie na termin. Mówiła mi , że do terminu z miesiączki max czekamy bo bardzo szybko rośnie klucha i żeby nie ważył więcej niż 4 kg. I jak nie będzie chciał wyjść wcześniej to około 12 będzie wywołanie. Ale ja zamiast kroplowki zapodam sobie murzynka rozpakowywacza :D

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
reklama
Jak bylam z synkiem w ciazy, to dziewczyny pisaly, ze Od ok 36 tyg zaczynaly pic napar z lisci malin, zeby urodzic do terminu I Nie przenosic, bo liscie powodyja skurcze, tylko Nie sok, czy owoce, ale liscie z malin.
Sama teraz sie nad tym zastanawiam
 
Do góry