reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pytania i odpowiedzi

Ja wywijam w zasadzie nie sobie tego jakoś specjanię tak zakładam. Parę razy się zdarzyło że jak falbanka była w środku to wypłyneła razem z kupą.
 
reklama
Szczerze to ja nawet na te falbany nie patrzę jak są tak są. A wodę do picia dostała pierwszy raz Primaverę dzisiaj ale jak jej gotuję kaszę to na kranówie przegotowanej.
 
jak myjecie te siateczki do owoców?? przecież to dziecko ciągle ssie i tak tylko pod bieżącą wodą?? czy jak??
Dzisiaj Wojtek dostał kawałeczek jabłuszka! Wyciumkał do ostatniego okruszka:-D:-D
 
Wywijam na zewnątrz, jak mi się zawinęła to kupa wylatywała.
Woda z kranu gotowana. W ddtvn kiedyś chyba było o wodzie i porównywali kranówę z tymi butelkowanymi i różnicy nie było.
Potwierdzam że na śląsku woda nie taka zła:tak:.
Kurcze też tą siateczkę kupić muszę,
 
Ja też od 3 dni jadę z tą siateczką i normalnie jestem w szoku, pół godz jak nic mała zajęta. Szkoda, że nie miałam takiego wynalazku przy Alusi. Podobno powinno się myć mydełkiem i płukać wrzątkiem. Ja po zjedzeniu myje plynem, a przed podaniem przelewam wrzątkiem. No i coś mi się zdaje, że trzeba będzie często dokupywać nowe siateczki, szczęście że są takie do kupienia.
Ja mam dwa pytania, ten wniosek o urlop wychowawczy do pracodawcy to jak ma wyglądać?! Coś na ten wzór pisałyście: Wniosek o urlop wychowawczy - wzór - Prawo dla rodziców - Mama i tata - BabyOnline.pl

I 2gie z innej beczki czy dziewczyny, którym wyszły rozstępy dalej je macie czerwone? Bo ja tak i kurde mam wrażenie, że po poprzedniej ciąży mi szybciej zniknęły tzn zbladły. Nie mogę patrzeć na mój brzuch ech....
 
Zuzia, ja dostałam podobny z pracy! jeszcze musisz mieć oświadczenie męża, że nie będzie korzystać z urlopu wychowawczego. I musisz dołączyć ksero aktu urodzenia!

taak siateczki są fajne! Przy Igorku też nie miałam:no:
 
reklama
Do góry