reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pytania i odpowiedzi

Ja właśnie wczoraj dopiero smoczki zakupiłam, ale my butelkę tylko raz dziennie uzywamy, także jakoś daliśmy radę, choć widać, ze Wojtek się bardziej wkurzał. Jeśli chodzi o zassanie to lepiej mu idzie z butlami tt niż aventu (też nie mam tego dzyndzla).
W gondoli jeszcze trocję miejsca jest, ale chyba do końca zimy nie starczy, ja kupiłam śpiworek do wózka na limango - była okazja :tak:
 
reklama
darian my też mamy ten calgel , ale jeszcze nie testowany - więc daj znać jak się sprawdza u Nadii:) no i czekamy na ząbka:)

my jesteśmy już na 2 ze smoczkiem tt, i u nas wypustek brak - wieczorne mleczko znika z butli w tempie rekord w porównaniu do smoka 1:)

chyba też z gondolką nie wytrwamy przez całą zimę bo już teraz jest na styk - niestety espiro tak mają:( - do spacerówki mam taki śpiworek ocieplany i wkładkę pod plecki
 
Cale szczescie ze kupilam duza gondole, bo Daria z Twojej musialabym juz sie wyprowadzic. Moja ma cos ok 80, planowalam w niej cala zime przejezdzic, ale nie da rady. Mamy 10cm luzu, ale po podniesienu zaglowk niewiele na nozki zostaje.
 
Ale Nadinka chyba mniejsza w sensie krótsza jest to jeszcze trochę pojeździ :tak::-D
DariaN - Ja po domu już nakłądam sedzisko spacerowe, rozkładam na maksa i młody mi przyajmniej cicho siedzi jak coś widzi :tak:
 
dziewczyny z tą moją gondolą to jest tak że ona jest dodatkowo bardzo wąska ze względu na możliwość przewożenia dziecka w niej w samochodzie (do 10kg) więc gdyby Nadia była grubaskiem to by pewno nie dała rady w tej gondoli :)
ja mam nadzieję, że do stycznia gondola nam wystarczy :)
no EVE powiem ci że dobry motyw z tą spacerówką :) ja zostawiłam siedzisko spacerówki u mamy ale fotelik jej przecież mogę zamontować !!!:)
 
reklama
Mamuśki , powiedzcie mi , czy Wasze dzieciaczki też tak kiwają główką energicznie na prawo i lewo w łóżeczku ??
ja to nazywam '' miotaniem się '' nie wiem czemu Wiktoria tak robi ?

a i chyba też musimy zacząć smarować dziąsełka , mała wszystko pakuje do buzi i ślini się jak spaniel , najgorsze żę łapki pakuje to aż jej skórki odchodzą czasami :dry::eek: wsadze smoczka to zaraz znowu pakuje rączki .... no masakra :-p i mokra cała od śliny ...bleee :-p
 
Do góry