reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pytania i odpowiedzi

Mea, ja chyba też już zakonczę współpracę z Dadami:no::no: dzisaij przebierałam Wojtka 3 razy!!!!!! za kazdym razem kupa wypływała z pieluchy!!!!!!!!!!!! :wściekła/y::wściekła/y: no przecież cos człowieka może trafić:wściekła/y: Jak zakładam Pampers Activ Baby wsio jest oki :tak:


 
reklama
twilight tak calmy używam, jak do tej pory wszystko jest ok:tak: ale gdzie ci się rozszczelniły?
kurczę a na Marcyśkę właśnie czeka cała paka dady 3 :confused: jeszcze nie uzywalismy nigdy:no:
 
Ann to wyglada tak, jakby silikon sie odkształcał i przeciekał. skutek jest taki, ze jak Ada ciagnie to mleko sie zbiera w tej czesci smoczka która ma w buzi i sie ksztusi co chwile :confused2:
 
u nas też dady dobrze się sprawdzają, na 3 jesteśmy jakieś 2 tygodnie i do tej pory nie było problemu, za to jak na zmianę użyliśmy pampka to po 2 sikach trzeba było się przebrać:eek: a i myślę żeby właśnie spróbować tych pampersów acitve baby ale jakoś nie mogę się zdecydować:confused2:
 
widzę że wstrzele się w temat - przed chwilą miałam AKCJE KUPA ! dramat...
przed wczoraj było to samo
Niuńka obsrana po szyje ! z Dady kapała kupa , wszystko w koło w kupie , wrzuciłam mała pod kran , to mi się jeszcze obrzygała ... no dramat w 6 aktach ;]
... ale kurde używamy 2 , może za małe są ? jużsama nie wiem a mamy jeszcze jedną paczkę :/ ... ale mam w domu chyba jakieś Dady 3 , bo mi kuzynka oddała kilka sztuk, musze je sprawdzić ...
 
Ja z kolei używałam active baby 1 i 2 - z tymi było wsio ok, ale jak przeszliśmy na 3 to KAŻDA pielucha przemiękała. Ktoś tu pisał, że premium care są dobre i na razie stosujemy 9 dni i odpukać - ani razu nic nie przeciekło. I jakieś takie delikatniejsze mi się wydają :)
 
reklama
Nadalka zostaje ci allegro albo smyk online - czasem maja dobre ceny promocyjne no i zakupy bez wychodzenia z domu :)
twilight my też uzywamy calmy i też wszystko ok
dla mnie najbardziej pasują premium care ale niestewty u nas nie ma takich rarytasów w mieście :-D a nie będę jeździć specjalnie po pampersy 30km. więc zostają nam dady.
 
Ostatnia edycja:
Do góry