reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Mońcia mi się ostatnio dwie białe bluzki Franka podkolorowały na różówawo i moczyłam je przez godz w vanishu a póżniej pranie w dzieciowym proszku + płukanie antyalergiczne i zeszło :tak:
 
reklama
Mońcia w biedronce jest taki płyn wc agent(podróba domestosa za 4 zł)a z tyłu na etykiecie jest napisane jak stosować,tz.do mycia wc,do mycia urządzeń san. oraz jak stosować do namaczania białych rzeczy,że na 10l wody 1 nakrętka czy coś,także na pewno można stosować i nie niszczy tkaniny,sprawdziłam.....oczywiście raz bo wiele razy to na bank zniszczy
 
Mamcia dziękuję zA inf. I pod główkę w takim wypadku nie muszę już nic klasć?
Ja zaczynam panikować ze sobie nie poradzę z tym wszystkim. A takie maleństwo w nocy tak jak teraz czymś trzeba przykrywac czy sam becik wystarczy jak to jest?
 
a ja na materac, bo po to mam w klinie dziurki, aby była lepsza cyrkulacja powietrza i mam go zrobionego z miękkiej pianki, więc ciężar materaca by poduszeczkę szybciej zgniótł niż ona go uniosła :-)
EDIT: Jeśli planujesz kłaść w beciku/rożku to raczej latem nie ma sensu jeszcze czymś Maleństwa przykrywać, a jeśli bez rożka to jakiś kocyk do okrycia by się przydał :tak:
 
Ostatnia edycja:
Haja moje bb'tki. Ja mam takie pytanie (po rozmowie z mama). Czy ma to jakiś wpływ na poród, gdy w trakcie parcia ma sie oczy zamknięte bądź otwarte.
podczas porodu mojej siostry lekarz nakazał mamie miecz oczy zamknięte, natomiast jak rodziła mnie to musiała mieć otwarte (a w tak jej popękały wtedy krwinki ze śmiała sie iż wygląda jakby od ojca dostała ze zamiast syna kolejna córka sie urodziła). Na pytanie czemu takie odmienne polecenia powiedziała ze nie pamięta, zasugerowała żeby sie dowiedzieć bo sama ja to wtedy dziwiło...
 
reklama
Do góry