reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
Jeszcze jedno mam pyt. z tego cop pamiętam to Ann ty przechodziłas z wody zywca na tą z dzbanka brita? Od razu przeszłas czy mieszalas jakos pól na pól żeby przyzwyczaić...>?
Kurczę bo nie wiem jak to zmienic zeby nie było boli brzuszka....
A tak w ogóle gdzies przeczytałam na jakiejs stronie jak któras pisała ze takim mały dzieciom nie poleca się picia takie wody :sorry:
żywiec jest o wiele gorsza od tej zprzefiltrowanej, to jakiś syf jest nie woda
 
ja na temat wód nie dyskutuję, są rejony wody czystej no i niestety tej nie za dobrej co się nawet psu nie daje.
ja daję kranówę, ale to tylko dlatego że to mazury i wybudowali super hiper mega oczyszczalnie więc gites.
 
nadalka - fajnie, ja pamietam jak byłam na praktykach w Niemczech i tam też normalnie te dzieciaki piły z kranu wodę, bez filtra, zresztą ja te z piłam.
 
nadalka - fajnie, ja pamietam jak byłam na praktykach w Niemczech i tam też normalnie te dzieciaki piły z kranu wodę, bez filtra, zresztą ja te z piłam.
ja też piłam wodę z kranu, czasem sobie łyknę jak już nie ma nic do picia, ale ogólnie to już z tego chyba wyrosłam, kiedyś tylko z kranu się piło ;)
 
Ja tylko wiem tyle, że kiedyś wyszła afera, że woda żywiec reklamowana jako ta naj dla matek i dzieci po badaniu niczym nie różniła się od kranówy, ale nie wiem czy tej z mazur czy ze śląska :-D:-D:-D
 
reklama
my jedziemy na Żywcu, ja piję, Igor pije... i że niedobra ta woda?? To jaką dajecie do picia dzieciom???
 
Do góry