reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
Ania czasami kupa jest zielona od kontaktu z powietrzem, utlenia się po prostu. Mój pediatra twierdzi, że kolor zależy od tego jakie bakterie aktualnie zasiedlają jelita. No ale tak jak piszą dziewczyny zieleń zieleni nierówna a poza tym nie powinno tak być cały czas.
 
Kalcha bez śluzu. Raz zbita jak plastelina, raz luźniejsza. np. powiedzmy dziś. pierwsza kupa po nocy zielona druga kupka po śniadaniu brązowa. Szpinaku nie je. Kolor jest zielony taki ciemny jak choinka. Identycznie jak choinka. Staram się obserwować. Robiła zielone kupy po tym mleku antykolkowym, później po zwykłym robiła normalne, przy ząbkowaniu znowu zielone (lekarka mówiła, ze ok) no i teraz odkąd są pokarm stałe znowu robi. Nie mogę wyczaić po czym ...muszę baczniej obserwować. Teraz będę szła na badanie krwi bo miała złe wyniki wątroby i zobaczę co babka powie..ostatnio mowiła, że ok bo ząbki...

Tak z ciekawości, nadal pierzecie w proszku dzieciowym?
 
Ja nadal piorę, Kalinka ma te suche plamki na skórze więc nawet podwójnie płukam (mam taką opcję w pralce) nie chcę jej bardziej podrażnić skóry. A zresztą starszej do dziś piorę w Loveli (chodź nie raz dorzuciłam do naszego prania) Jakoś tak kupuję ten proszek i jak dla mnie jest bardzo wydajny.
ps. i też już prasuje tylko to co wymaga prasowania, więc rzadko :-D
 
reklama
Do góry