reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

sylwuska - my mamy właśnie to krzesełko i teraz żałuję,że takie kupiliśmy bo ono jest typowo dla dzieci które już super siedzą, fajne jest to ,że zajmują mało miejsca i póżniej rokłada się je na stolik i krzesełko ale poza tym plusów nie widzę:(

aiwpa - my mamy puchową kołderkę SM najlżejsza kołdra puchowa 100x135 PIÓREX (2847011617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale jest stanowczo za ciepła, u nas najlepiej sprawdzają się śpiworki.

Aniu aneczko, my cycusiowi z obiadkiem i kaszką więc nie pomogę, a co temperatury to u nas 19-21 st. w mieszkaniu cały czas, a Melanka śpi w pajacu, na to polarkowy śpiworek i przykrywamy ją kocykiem i jest git:)
 
reklama
mela my też mamy takie krzesełko "spadkowe" po Nadii cioci i stoi u mojej mamy ale ja zachwycona to nim nie jestem
tak jak piszesz dla dzieci które dobrze już siedzą same. Ja raz w nim posadziłam Nadię i zjeżdżała w nim. W domu mam z możliwością regulowania oparcia, ale i tak kupię jakieś mniejsze albo IKE-owskie albo takie Delti Krzesełko do karmienia OVO marka x-lander (2849656868) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. no ale raczej to drugie
 
sylwuskavol ja miałam takie dla Gosi, jeszcze w spadku po B., sama jak byłam mała też miałam coś takiego. Tak jak dziewczyny pisały , dzicko musi stabilnie siedzieć, ale u nas sprawdzało się super. Z tym, że mieszkaliśmy w domu i mieliśmy spoero miejsca. Gosia jeszcze nie dawno kożystała z niego do rysowania. Na teraz na pewno jeszcze sie nei dadaje, ale na dłuższą mete ja polecam:tak:. Teraz będziemy jupować to z ikei najprawdopodobniej ze względu na to że jest małe, ale tamto będzie u dziadków.

aiwpa ja mam jakąś antyalergiczną niedrogą i jest całkiem ok. Mi sie zdaje że nie ma co cudować przy tych kołdrach. A z puchem różnie bywa, bo alergi amoże objawić się później. Gosia miała ok 2 r. ż. stwierdzoną alergię właśnei na puch i pierze, wcześneij zdawało mi sie, że jest ok. A ok 4 r.ż. na testach nic nie wyszło:confused:.
 
Ja jak tylko Wojtas zacznie dobrze siedzieć przynoszę antilop z piwnicy, nie chce innego.
Takie drewniane miała moja chrześniaczka i ono jak dla mnie mao stabilne jest.
Kołdry z pierze bym nie ryzykowała
 
Dziewczyny jak wyglada biegunka u dziecka karmionego piersia?

Kilian do tej pory robil dziennie jedna kupke - plynna, koloru musztardy z kawaleczkami mleka. Od czwartku kupka jest zielona, wodnista i nadal z kawalkami mleka. No i w ciagu doby jest ich 4-5 takie wieksze partie, a czasem i baczek taki mokry sie zdazy. Kurcze nie wiem czy to biegunka czy co?
 
Patili mój pediatra mówił żeby na kolor nie patrzeć chyba że jest czarna jak smółka (to może oznaczać że zawiera krew) albo odbarwiona. Przy biegunce powinien być śluz w kupce ale to faktycznie brzmi podejrzanie, skonsultowała bym się z pediatrą.
 
mamcia - Ada w krzesełku tylko jadła, chciałam by ono kojarzyło jej się z jedzeniem a nie zabawą. Więc długo w nim nie przebywała. Można dokupic taką podłużna poduszeczkę, taki ochraniacz dla mniejszego dziecka, ale my nie mieliśmy. Jeśl ci chodzi czy tą przegrode miedzy nózkami sie wyciąga to nie.
 
ostatecznie kupiłam na allegro używane Chicco Happy Snack, odchyla się oparcie. Przy starszej mieliśmy Peg Perego, które też w pionie się regulowało, w sumie nie korzystała z tego potem (miała maly stolik i krzesełko Mammut)
 
reklama
Do góry