reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

ostatecznie kupiłam na allegro używane Chicco Happy Snack, odchyla się oparcie. Przy starszej mieliśmy Peg Perego, które też w pionie się regulowało, w sumie nie korzystała z tego potem (miała maly stolik i krzesełko Mammut)

Róża a to prawda co piszą w opiniach do tego fotelka, że dzięki regulowanemu oparciu można w nie wsadzić dziecko, które dobrze nie siedzi? Przymierzam się do wprowadzania pokarmów stałych i chciałabym je podawać od początku w foteliku do karmienia żeby dziecko wiedziało, że tam się je a nie w przypadkowych miejscach a nie sądze, że Maciuś opanuje przez miesiąc sztukę siedzenia.:-)
 
reklama
Nie tylko to krzesełko do karmienia ma odchylane siedzisko. Ada takie, tzn takiego typu, dostala jak miała 5 m-cy, wtedy jeszcze nie siedziała sama.
 
Ja też mam z Chicco takie , które reguluje się siedzenie do tyłu i Emi odkąd skończyła 4 mce w nim siedzi i wie, że to tylko do jedzonka:) Jestem z niego mega zadowolona, ale cena wysoka. CHICCO Krzesełko do karmienia Polly 2w1 2013 GRTIS (2830178081) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Ma dodatkowo wkładkę bo jak np. moja Emi drobniutka to wygodnie jej się siedzi. Regulawny podnóżek, siedzisko, kółka i fajne nóżki, które się nie przesuwają
 
no jak dla mnie to zieleń zieleni nie równa :-) Ale tak jeśli jest bez śluzu i lekko zielona OK Ze śluzem ja bym szła do lekarza lub z zieloną jak trawa, non stop zielone kupy mogą też oznaczać że coś w brzuszku zalega (bo zielony oznacza fermentacje) lub że coś jednak dziecku nie pasuje z jedzenia (mogą oznaczać alergię lub zły czas na dany pokarm) no chyba że na samym szpinaku jest... No i ostatnia możliwa i prawdopodobna w tym okresie opcja słąba flora bakteryjna :-)
 
mnie zielony kolor kupy też by niepokoił... tak jak pisze Kalcha, zalezy jaka zieleń, czy z śluzem, czy nie...

Ania, a Emi ma zielone kupy codziennie?? Czy moze wlaśnie po czymś nowym, co zaczęła jeść??
 
reklama
nadalka a nie wyhaczyłaś po czym poszła pierwsza zielona kupka?? Jeśli wiesz po czym to może odstaw na kilka dni to coś jeśli się kupka unormuje to znaczy jak dla mnie że lekka nitolerancja.
 
Do góry