reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
Ja czekam aż skończy 6 miesięcy i ukształtuje się Małemu układ pokarmowy żeby w miarę bezboleśnie przejść przez inne pokarmy niż mleczko:-)
 
Agga ja muszę wcześniej troszkę , bo wracam do pracy po macierzyńskim , i nie chce komuś kto będzie małej pilnował robić jeszcze sajgonu ;p z wprowadzaniem pokarmów nowych ...
 
Moncia, ja wróciłam do pracy jak Igor miał 6,5 m. Zaczęłam mu wprwadzać nowe pokarmy jak zaczął 5-ty miesiąc. Rano przed wyjściem był cyc, potem po 2-2,5h kaszka z owocami, potem po 2,5-3h zupka, ja koło 15 byłam w domu i wtedy juz cyc:tak:
 
no u mnie zmiany wyglądaja w pracy różnie
9-15 , 12-19 , 14-21 ... więc zależy od dnia co w jakiej kolejności będzie trzeba jej podać ;)


agga a adała byś znać co powiedział gastrolog ? bo u nas też refluks
 
aaaa, sorki, jak Igor skończył 5m to zaczęłam wprowadzać, czyli miałam 1,5miesiaca na wprowadzenie mu jakiegoś jedzenia do menu:-D
 
reklama
Do góry