reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

wczoraj wieczorem znów miałam wrażenie, że to dzidziuś! hehe i wydaje mi się, że czasami to on a czasami to kichy, tylko ze nie odróżniam. Ale teraz właśnie na to będę czekać :))) a i na wizyte i ginki bo nei byłam 100 lat, ale ona przyjmuje w piątki a w ten jest wolne, więc dopiero za 2 tyg!!
 
reklama
ja tam się na ten oto brzuchu kładę i ale nic tam specjalnego nie czuje :-)kilka razy mi się wydawało że to może dzidziol ,ale potem myśle że sobie to wkręcam i pewnie to kichy ...

a ja jutrooooo usggg mammmm i się nie moge doczekać :D a dopiero 17.45 mam ,więc cały dzień czekania
 
Mońcia ale super :)))
a ja sie nie kładę na brzuch tylko poprostu na plecach tylko leżę mega spokojnie i ładę rękę na podbrzuszu!

nadalka no to dzień wcześniej!
 
Laseczki wczoraj na HBO oglądałam czeski film "Zespół Edwardsa" film przedstawiający tą straszną chorobę. Przez to że nie miałam wykonanych genetycznych badań, jestem przerażona :-( okropnie się boję ze nasz dzidz może tą straszną chorobę mieć, nie miałam pojęcia że ta choroba jest taka straszna
unhappy.gif
Zaczęłam czytać fora internetowa i jeszcze bardziej się zdołowałam, czy ja jestem sama z takimi obawami...? Dodam że wyczytałam że tej choroby nie idzie stwierdzić w 12 tyg w czasie pierwszego badania genetycznego, ale dopiero ok 20 tyg :-( Jestem przerażona i załamana :-( Próbowałam sobie chociaż trochę wyobrazić co rodzice takich dzieci przeżywają i ryczę, całe rano ryczę :-(
 
Doe jeszcze będziesz miała badania, ja miałam w 13tc tylko przezierność karkową i nic więcej , nawet nie wiem ile uderzeń na minutę bije serduszko mojego maleństwa. i raczej badan genetycznych nie będę już miała. no cóż trudno, ale się nie przejmuję, wierzę że mój dzidź jest zdrowy. jak lekarz by zobaczył coś niepokojącego na usg na pewno by mi powiedział.
 
Doe , my kobiety w ciąży nie powinnyśmy oglądać takich filmów... nie wkręcaj sobie bo przecież to bez sensu ... zamiast cieszyć się tym że masz w sobie maleństwo to się zamartwiasz że może Twoje być chore...nie będzie na pewno ! moja koleżanka tak przez lekarkę zmarnowała miesiąc ciąży na zadręczanie się :/ zamiast się cieszyć ... jeszcze usłyszała że jeżeli będzie dziecko z zespołem Downa to będzie zawsze mogła usunąć ciążę :/ i miesiąc czekała na wyniki i wyniki były okej ! a lekarka jej swoje domysły które źle odczytała z usg przekazała i tak ją nastraszyła że doła miała przez miesiąc , a mały się urodził zdrowy jak koń ... więc proszę Cię nie oglądaj takich przykrych rzeczy , reklamówki na tvn te z chorymi dziećmi też lepiej przełączaj :*
NIE MOŻESZ SIĘ DENERWOWAĆ !
 
reklama
Do góry