reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkole

Też dużo zdrowia życzę. I dzieciom i dorosłym.

Mój pada o 18, a w przedszkolu nie chce spać. Ani jeść. Ale gada tam coraz więcej i dzisiaj mi z wielkim uśmiechem opowiadał jak całą grupę dzieci obudził, bo głośno pytał, kiedy mama przyjdzie... Przy pani mi to opowiadał. Sytuacja słaba, ale sposób opowiadania przedszkolaka zwala z nóg, nie umiałam się nie śmiać. Pani też. Mówił, że jutro weźmie swoją poduszkę i będzie tam spał... Ale rano pewnie znowu będzie płacz, że on iść nie chce, i poduszki też nie będzie chciał wziąć. A po południu opowiada co dzieci robiły, śpiewa piosenki (ciekawe, czy ma aż tak dobrą pamięć, czy wymyślą słowa na poczekaniu, ale mają sens te piosenki) i dzisiaj pokazał zabawę z przedszkola i się bawiliśmy. A myślałam, że nic nie będzie opowiadał. Tylko szkoda, że taki przemęczony, ledwo żyje. I ciągle je w domu.

Super😊 będzie spał, zobaczysz ☺moje młodsze też po przedszkolu ciągle jadł, kiedyś jak go odebrałam akurat miałam w torbie zakupy i w drodze do domu zjadł trzy banany...
 
reklama
Też dużo zdrowia życzę. I dzieciom i dorosłym.

Mój pada o 18, a w przedszkolu nie chce spać. Ani jeść. Ale gada tam coraz więcej i dzisiaj mi z wielkim uśmiechem opowiadał jak całą grupę dzieci obudził, bo głośno pytał, kiedy mama przyjdzie... Przy pani mi to opowiadał. Sytuacja słaba, ale sposób opowiadania przedszkolaka zwala z nóg, nie umiałam się nie śmiać. Pani też. Mówił, że jutro weźmie swoją poduszkę i będzie tam spał... Ale rano pewnie znowu będzie płacz, że on iść nie chce, i poduszki też nie będzie chciał wziąć. A po południu opowiada co dzieci robiły, śpiewa piosenki (ciekawe, czy ma aż tak dobrą pamięć, czy wymyślą słowa na poczekaniu, ale mają sens te piosenki) i dzisiaj pokazał zabawę z przedszkola i się bawiliśmy. A myślałam, że nic nie będzie opowiadał. Tylko szkoda, że taki przemęczony, ledwo żyje. I ciągle je w domu.
piękne zmiany. Możesz wziąć poduszkę mimo, że on nie chce. To może pomóc. Powoli maluch się klimatyzuje. A pamięć dzieciaki mają niesamowita
 
Zdrowia ❤️

Moja słaniała się o siódmej, teraz mąż poszedł ją usypiać, bo ja straciłam cierpliwość... Co siedzi w głowie przedszkolaka tego nie wie nikt.
Kochana mój zakatarzony starszak o godzinie 22:07 jeszcze robił fikołki na łóżku krzycząc przy tym "Mama patrz"😎 a ja patrzyłam...od jakiegoś czasu patrzę i nie wierzę😅😅😅
 
Moja gwiazda wyciągnięta z wyra do auta była na mnie obrażona mocno. Pani woźna prosiła ją do sali - nie. Wyszła jej pani nauczycielka, podała rękę - uśmiech się pojawił i poleciała. Bogu dzięki za tę kobietę, chociaż ktoś do tej główki dociera 🤣
 
A mój chodzi z niesamowitym płaczem i nie chce tam jeść, bo w domu będzie jadł. A dzisiaj do mnie ledwo przyszedł, a tylko z panią gadał. I jeszcze wrócił do sali, bo coś zapomniał! Sam! Jak go poprosiłam we wtorek żeby poszedł z panią po swój bidon to był płacz jak nie wiem! Zaczyna mi się pojawiać jakaś nadzieja, że jednak będzie lepiej. Całe Leżakowanie przespał i teraz się bawi. Zjadł dwa obiady, ale poza tym zachowuje się w domu normalnie. pierwszy raz po powrocie z przedszkola 🙂
 
reklama
Do góry