reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

reklama
A u nas ogromny postęp taki że od kilku dni nie zakąłdam juz Soni skarpetek na rączki do spania i nie drapie sie prawie wcale. Tzn costam maźnie, potrze oczka przed spaniem, podrapie sie za uchem (JAK TATUŚ! :-D:-D:-D) i na tym koniec.
Zero rys na buźce, główce czy gdziekolwiek :tak::tak::tak::-):-):-)
Ależ jestem szczęśliwa :-):-):-)
 
A u nas ogromny postęp taki że od kilku dni nie zakąłdam juz Soni skarpetek na rączki do spania i nie drapie sie prawie wcale. Tzn costam maźnie, potrze oczka przed spaniem, podrapie sie za uchem (JAK TATUŚ! :-D:-D:-D) i na tym koniec.
Zero rys na buźce, główce czy gdziekolwiek :tak::tak::tak::-):-):-)
Ależ jestem szczęśliwa :-):-):-)

zazdraszczamy i gratulujemy :)
 
A mój jeszcze nie raczkuje , sam siadać z pozycji brzuszkowej też nie umie :zawstydzona/y: cóż..Czy tylko mój jeszcze tak ma?
 
A mój jeszcze nie raczkuje , sam siadać z pozycji brzuszkowej też nie umie :zawstydzona/y: cóż..Czy tylko mój jeszcze tak ma?

Mój starszy a też ma w nosie wszelkie formy skutecznego przemieszczania się !
Generalnie chyba chłopaki (przynajmniej te listopadowe) są w tyle za dziewczynkami w dziedzinie umiejętności fizycznych.
Z moich obserwacji wynika że mały chyba wogóle oleje raczkowanie takie na wczworaka i bedzie się przemieszczał szorując na pupie
 
Moja tez dopiero zaczela raczkowac, wczesniej pelzala albo chodzila do tylu, albo podpierajac sie glowa z rekoma:) no i od kilku tyg. stoi z podparciem, myslalam wiec, ze tez juz nie bedzie raczkowac tylko chodzic.
Na wszystko jest czas, kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie:)
 
reklama
A mój jeszcze nie raczkuje , sam siadać z pozycji brzuszkowej też nie umie :zawstydzona/y: cóż..Czy tylko mój jeszcze tak ma?

Ala nie raczkuje, ani za bardzo nie pełza. Wszystko załatwia turlaniem i kręceniem się na brzuchu. Siedzi też tylko posadzona i to nie za długo. Dziś np. podczas siedzenia wyślizgnęła mi się w baseniku i zaliczyła nurkowanie twarzą... Ale nie zrobiło to na niej żadnego wrażenia :)
 
Do góry