reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

reklama
amelka tez nie raczkuje tylko pelza do tylu.ostatnio wpezla mi pod lozko i tylko glowa zostala.pewnie cala by weszla, tylko ja tam trzymam jej za male ubranka i nie ma miejsca.
 
dziunka super!!!!!!!!!!! Asia to zdolne babsko hihihi

ludziana witamy!!!!!! kazde dziecko inaczej sobie postepuje i nie ma co tracic nadzieji :))) czekamy na dalsze wiesci
 
Witam,

Gratuluję wszystkim dzieciom nowych postępów. :tak:

Bartek też nie raczkuje, tylko pełza jak najęty. Przybiera pozycję do raczkowania, buja się, ale jak chce gdzieś dojsć, to pełznie.
Za to zaczął sam siadać z pozycji na brzuszku, no i przede wszystkim zaczął stawać na nogi. :-D

A najważniejsze jest , że na wakacjach w końcu doczekałam się "mama". Do tej pory było tylko: baba, dada , papa, gaga, lala i takie tam , ale teraz mówi też "mama". :-):-):-).
 
Wielkie gratulacje dla wszystkich maluszków!! Jesteście super dzieciaki.
Brawo Vi!!! czekam na filmiki

Podsumowanie ostatnich postępów Marisi:
-kocha mamę do granic możliwości, chodzi za mną krok w krok i każda zabawa jest dobra, byle pod moimi nogami
-piszczy na widok taty
-obawia się obcych
-na pytania z serii "a gdzie jest..." odnajduje mamę i tatę, czasem babę
-chodzi przy meblach mega sprawnie
-stoi krótką chwilę bez trzymanki
-siada z leżenia na plecach
-gaworzy różne ciągi, nie koniecznie z tych samych sylab, ale nie łudzę się że tata czy mama znaczy to co dla nas
-na prośbę "włącz muzyczkę" naciska guziki na grających zabawkach
-piszczy z radości przy zabawie w akuku
-wchodzi na wszystko co jet nie wyższe niż (mniej więcej) do jej pasa
-grzecznie wysiedzi na nocniku ok pół minuty
-polubiła zabawę na trawie, ale piasku boi się jak ognia
-podaje "cześć" ale tylko dzieciom
-na widok dzieci w wieku do ok 5-6 lat piszczy z radości i zaczepia


Zaczęłyśmy uczyć się gdzie jest brzuszek, oczko itd
Nadal nie załapała o co chodzi z tym papa
No i nie tuli swoich misiów. Zawsze myślałam że dzieci już w takim wieku kochają swoje przytulanki
 
Moja to weszla ostatnio do szafy, najpierw wywalając z niej firanki :rofl2:

DZISIAJ POSTĘP ROKU:-D:-D:-D Przewijam sobie młodą z grubszej sprawy, a ona cap za rzep i wywija pampersem jak lassem. Zanim zdołałam zareagować to pokój był w kupie :baffled:


No i dalej stajemy jak najęte w łóżeczku i ćwiczymy chwiejne nóżki. Jak położę pilot od telewizora w dalszym kącie łóżeczka to najpierw próbuje przejść na stojąco :-):-):-) dziś tak przeszła 3 kroczki trzymając się poręczy :-)
A no i z płaskiego np. podłogi siada bez problemu, nie musi się już niczego łapać, przytrzymywać ale to już chyba pisałam ostatnio :sorry2:
 
Nigdy nie pisałam o postępach mojego Dziubka ale dziś jestem mega szczęśliwa Oliwierek zaczął do mnie wyciągać swoje kochaniutkie rączki!!! Wcześniej jakoś tak podnosił, albo robił minę i ciałem pokazywał, żebym go wzięła a od dziś coś tam wczoraj pięknie rączki do góry. Oczywiście pełzamy, siadamy z pozycji raczkującej, stajemy przy wszystkim, zaczynamy chodzić przy wszystkim, zaczynamy chodzić i to dość sporo jak mama trzyma pod paszki (wiem nie wolno za dużo) i Oliwierek tylko do mamy, jak mnie nie ma jest ok a jak się pojawię skrzeczy do mnie. Dziś u znajomych mąż z małym a ja piję kawkę, Oliwierek robił wszystko, żeby tylko dojść do mamusi - a mi serce pęka z radości!!!Wydajemy różne dźwięki ale nic nie mówimy, mamusia czeka ;D
 
reklama
nie pamietam gdzie miałam :D wiec daje tu :d zęby Pawełka :D :p

IMG_0284.jpg
 
Do góry