reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród SN czy CC?

U mnie zzo kosztuje 450:szok:
problem mam taki że jezeli w tym szpitalu nie bedzie miejsc to w dwóch pozostałych mam marne szanse na zzo a bardzo mi zalezy
w jedny jest akcja SIŁAMI NATURY :eek:
a w drugim przeludnienie i nie maja czasu na zzo
 
reklama
dziewczyny ja wam wspolczuje z tymi szpitalami, domyslam sie ze zzo to znieczulenie w kregoslup (epidural?).

Co do porodow silami natury, porod ze znieczuleniem tez jest silami natury, tyle tylko ze mniej boli.
 
dziewczyny ja wam wspolczuje z tymi szpitalami, domyslam sie ze zzo to znieczulenie w kregoslup (epidural?).

Co do porodow silami natury, porod ze znieczuleniem tez jest silami natury, tyle tylko ze mniej boli.

Tylko w tym szpitalu siłami natury to SIŁAMI NATURY:-(
oni wracają do systemu z przed lat bez znieczulen itp.
 
MADZIARA a to prywatny szpital? czy panstwowy? to jest takie narzucanie woli pacjentowy, demokratyczny kraj chyba tylko w nazwie.

Ja piewrsze dziecko rodzilam bez znieczulenia i plakalam i zwijalam sie z bolu prawie caly porod. Moja bratowa pierwszy porod miala podobny, na drugi dostala zzo (epidural) i powiedziala ze nie ma porownania, wtedy kobieta jest w stanie cieszyc sie porodem i przyjsciem na swiat dziecka a nie jest zajeta ublizaniem mezwoi( mnie sie to zdarzylo). Tym razem ja tez si ebede chciala cieszyc ;-)
 
Madziara skoro wymyslili cos takiego jak znieczulenie, to po cholere teraz wracac do epoki kamienia łupanego?
bez sensu troche. :eek:
zamiast ułatwiac to utrudniaja kobiecie w ciazy zycie :eek:

Wiem ze sensu to to nie ma ale tak robia chodze w tym szpitalu do szkoły rodzenia i załamałam sie tym co ta Pani opowiada a jak zapytalam o zzo to...........troche sie zdziwiłam:szok:
pani powiedziala ze kiedys to sie w polu rodziło i kobiety zyly a teraz znieczulenie dodala oczywiscie jakie szkodliwe kolezanki malo wtajemniczone posłuchały i zgadzaja sie na taki poród mam nadzieje ze nie bede musiala tam rodzic
 
reklama
trzeba bylo pani powiedziec ze kiedys dziewczyny w polu rodzily i duzo z nich umieralo, dzieci byly duze i wiele kobiet nie bylo w stanie ich urodzic. Ta pani powinna historie poczytac, chyba nie chcialabym zeby ona byla moja "nauczycielka" ... taki czlowiek nie powinnien miec zdania, tylko byc neutralny.
 
Do góry