reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród SN czy CC?

reklama
no ... mieli wlasnie obnizyc do 300 ale weszlam na str szpitala i tam jest cennik i wlasnie pisze 600 zl... kurde powinno byc za darmo w kazdym szpitalu... chociaz troche by pomogli kobiecie rodzącej
 
Ja od poniedziałku chodzę do szkoły rodzenia :-)
Jestem w 31 tyg a dziewczyny które chodza rodza za 3,4 tyg dla mnie byłoby za ciężko no a one jakoś sobie radzą:tak:
To dobra sprawa pod wzgledem nauki oddychania ponieważ nie naucze sie tego z książek a podczas porodu to człowiek nie jest wstanie uczyć sie-więc lepiej trafic na porodówke i wiedziec cos na ten temat.
Uważam ze taka szkoła to dobra sprawa tylko jedno co mnie wkurza to to ze zniechecaja do zzo i wymyslaja takie przerazające historie a te dziewczyny słuchają:wściekła/y: Ogólnie jestem ZA i polecam:tak:
 
Witam.

Jak bede miec mozliwosc (czyli jesli nie bedzie wskazan do cesarki) to bardzo ale to BARDZO chce rodzic silami natury ;-)
 
reklama
Do góry