reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy boje się że coś nie tak

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A co stwierdził?
Lekarz ogólny zobaczył mi zęba bo mam w karcie wpisany kilka miesięcy temu zabieg chirurgiczny usunięcia zęba pod narkoza. Ocenił po wyglądzie zęba że musi gnić bo dziąsło wygląda na zmienione zapalnie co potwierdza crp. Późnej dopiero miałam iść na oddział ginekologii gdzie rozmawiałam z ginekologiem i miałam USG . Nie stwierdził że ciąża jest martwa czy nie powiedział że jego zdaniem nie ma żadnego zagrożenia promienieniem ani sepsa
 
reklama
A co stwierdził?
Lekarz stwierdził że ciąża wymaga nadzoru ale prawdopodobnie nic dobrego nie będzie jak już . Z zębem stwierdził zapalenie dziąsła i miazgi zęba oraz prawdopodobnie dostanę skierowanie do dentysty żeby go usunąć albo u dentysty albo w szpitalu
 
Co to za szpital, że mają chirurga do usuwania zębów?
Lekarz stwierdził że ciąża wymaga nadzoru ale prawdopodobnie nic dobrego nie będzie jak już . Z zębem stwierdził zapalenie dziąsła i miazgi zęba oraz prawdopodobnie dostanę skierowanie do dentysty żeby go usunąć albo u dentysty albo w szpitalu
 
Miałaś w karcie wpisane kilka miesięcy temu usunięcie zęba po czym lekarz stwierdził, że to od tego zapalenie dziąsła i trzeba znów usunąć zęba ? Przecież już usuwali raz
Był usunięty z prawej strony a teraz jest z lewej problem z zębem . @Zazuu brak akcji serca i mięśniak macicy niedaleko pęcherzyka ciążowego .
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry