reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomniejszamy się :)

moja waga stoi na 69 czyli 7kg schudlam(w 3 tyg) licze na wiecej:-)w biodrach stracilam 12cm w tali 10 cm jestem mega szczesliwa a diete mam zamiar podtrzymac do 5 wrzesnia (ide na wesele kuzynki wiec licze ze moze 60 zobacze na wadze) wczoraj przymierzalam ciuchy i jeszcze troche i zapne sie wiekszosci spodni bo tak to naciagam na tylek ale niezapinam(w ostatnim miesiacu ciazy miednica mi sie strasznie rozeszla:-()ale wszystko jest na dobrej drodze a czasem sobie podjadam bo stwierdzilam ze jako karmiaca potrzebuje wiecej kalori to i se jakas parowke wciagne czy casata:-Dostatnio nawet na czekoladke sie skusilam pewnie dlatego waga stanela:-(ale sie niemartwie:-)

caro s ja gotuje zupke to zabielam jogurtem naturalnym.
 
reklama
Waga drgnęła w dół i jest 63kg. :tak: Do wagi spzed ciąży jeszcze 5kg, a do wymarzonej to jeszcze dodatkowo 3kg przydałoby się zrzucić. :-p
 
a ja waże 59 kg, czyli 1 kg więcej niż przed ciążą, tak ze 4 niej by sie przydało, przy wzroście 166 byloby ok :)) no ale na razie ni zamierzam się odchudzać, zobaczymy co bedzie jezeli wyeliminuje z diety biale pieczywo i..... sodycze....ehhhh
 
nio, a ja na wage to sie nawet boje stawac:zawstydzona/y: wszyscy mi mowia, ze jestem jeszcze chudsza niz przed ciaza:baffled: wtedy przy 170cm 53kg wydawalo mi sie malo, a teraz to nawet nie chce myslec:zawstydzona/y: wszedzie mi kosci wystaja, a kosci miednicy i zebra to juz wogule:zawstydzona/y: kurcze nikt mi nie chce wierzyc, a ja naprawde chcialam, zeby mi z ciazy zostalo ze 3 kg..
 
Malutka no to faktycznie Sucharek z Ciebie...no ale jak się dobrze czujesz to po co Ci te kilogramy... widocznie taka Twoja uroda, niejedna pokroić by się dała za taką sylwetkę... no no laska z Ciebie i tyle :))
 
reklama
kainkas moze i masz racje;-) ale ja sie sama z soba troche zle czuje:zawstydzona/y: zawsze bylo tak, ze ja chudzinka bylam.. nigdy nie liczylam kalorii, nie odchudzalam sie.. wiec jak na imprezach tworzyly sie koleczka damskie i meskie, to ja zawsze szlam do facetow, bo laski o odchudzaniu wiecznie gadaly, a ja w tym temacie nie mialam nic do powiedzenia.. a teraz to sie juz troche jak anorektyczka czuje, albo jeden wielki worek na kosci:zawstydzona/y: szkoda tylko, ze z kilogramami z ciazy nie zminiejszyl mi sie rozmiar stanika..
 
Do góry