reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomniejszamy się :)

reklama
i tak je przyjmuje codziennie wiec nie powinno byc problemow. mam nadzieje ze szybko beda rezultaty bo nie moge na siebie patrzec
 
ja dziś drugi dzień- wczoraj bylo lepiej, a dziś mam taki apetyt ze chyba zbankrutuje- jem same wędliny i serki wiejskie (aniołek wolno wiejskie???), a teraz piecze mi sie cycek kurczaka:-):-):-)

i ciagle głod głód głód:angry::angry::angry: jakiś megaapetyt mi sie włączył
a może by tak sobie jajka ugotować.... tak zrobie:tak:
 
a ja dzis sie wazylam i kolejne 1,5kg w dół!!!! jestem mega szczesliwa :-D:-D:-D waze 62kg a pod koniec ciazy bylo juz 79 nawet... ale 80 nigdy sie nie pokazala hihihihihi
no ale jeszcze troszke zostalo do zrzucenia,przynajmniej jeszcze ze 3kg, wiec tez moze sie przymierze do dietki aniolka;-);-);-);-)
 
serki wiejsie mozna tez jem:)
mi glod minol chyba po drugim dniu, teraz juz niechodze glodna jem ile chce i co mozna, wczoraj to sobie nawet lody dietetyczne zrobilam i musez sie pochwalic dzis zaczynam 5 dzien i tym samym zaczynam jesc wazywa a moja waga prezentuje sie tak -4,7 kg:-)

a cm prezentuja sie tak po 4 dniach
-5cm w tali
-5cm w pasia
-6cm w biodrach
brzuch mi sie splaszcza(a sadzilam ze taki mi zostanie), skura robi sie gladka i znika cellulit no i czuje sie swietnie niemam zaparc bo przedewszystkim niejem ziemniakow.
a dzis na obiad zrobie sobie bulion z warzyw:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja dzis zaczelam ta dietke dodatkowo pije erbate czerwona i jem kapsulki therm line 2 no i cwicze z pol godzinki zobaczymy jakie beda efekty a mam takie pytanko ile dni trzeba byc na tej diecie bez warzyw??
 
Do góry