reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomniejszamy się :)

Wszyscy mowia ze maluch przy cycu wyciagnie a u mnie ani grama nie wyciagna mimo ze duzo przy cycu siedzi (i je). u mnie sie nie sprawdza ani troszke. Wiec co organizm to inaczej. Choc u mnie to jeszcze hormony daja znac o sobie! Nie wiem ale marze by byc w miare zgrabna mama!!!
 
reklama
Moja waga na dzień dzisiejszy to 59kg
Wyjściowa przed ciążą było 52 ale to mało, ja zawsze chciałam utyć i udało mi się to dopiero po 3 dziecku.
Jestem mega zadowolona z mojej obecnej wagi.
 
:-)
Wszyscy mowia ze maluch przy cycu wyciagnie a u mnie ani grama nie wyciagna mimo ze duzo przy cycu siedzi (i je). u mnie sie nie sprawdza ani troszke. Wiec co organizm to inaczej. Choc u mnie to jeszcze hormony daja znac o sobie! Nie wiem ale marze by byc w miare zgrabna mama!!!

ja akurat coraz mniej karmie- ale do niedawna karmiłam samym cycem i nic ze mnie dziecko nie wyciągnęło- nic
mam wrażenie ze póki bedzie piła chodziaż krople dziennie to ja nie schudne- hormony bedą trzymać i magazynować, a naprawde normalnie przy tym moim odzywianiu i ciągłym ruchu powinnam byc laska a ja ciągle waże 72 kilo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no ale narazie staram sie jeszcze karmic ile moge:-) a potem zobaczymy:-)
 
ja schudlam juz 10kg na cycu ale nie moge sie doczekac az porzadnie bede moglasie za siebie wziasc ale to dopiero jak skoncze karmic. wiem napewno ze jak skoncze zaczynam od detoxu
 
ja od jutro zaczynam regularne cwiczenia
w dmu robie brzuszki
chudne powoli ale za o ładnie-modelując figure
no zobaczymy za miesiac jakie beda efekty:-)
 
klucha ja też rower ale mnie to brzuch męczy cała reszta może zostac nawet mi sie podoba ale brzuch i talia...zawsze miałam wciecie a teraz kwadratowa jestem!:-D
 
reklama
Do góry