reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomniejszamy się :)

Tak jak pisze Klucha dolna granica BMI to 19 i tak jak pisałam wcześniej, dość intensywny trening przez pięć miesięcy spowodował utratę "całych" 2 kg!!! Co w moim przypadku jest zdecydowanie zbyt niskim wynikiem. Moje aktualne BMI to prawie 29, więc zdecydowanie za dużo. Na chwilę obecną mam do zrzucenia przynajmniej 12 kg, a 17 kg byłoby najrozsądniejsze... Co najciekawsze najlepszy skutek w odchudzaniu miała u mnie ciąża... bo dzięki niej straciłam 5 kg.
 
reklama
Wg poniższej tabeli mieszczę się jeszcze w nadwadze... ale wiele mi nie brakuje(niecały kilogram), jak bym ważyła 50 kg to byłabym mega szczęśliwa, a w sumie to nawet 55 by mnie zadowoliło... Ja narazie wypróbuję metodę mojej mamy: więcej seksu!!! w końcu sport to sport, dyscyplina nie jest ważna:-D

Granice wagowe według BMI dla podanego wzrostu:

Wyniszczenie: poniżej 31.3 kg Wychudzenie: od 31.5 kg do 36.6 kg Niedowaga: od 36.8 kg do 40.8 kg Waga prawidłowa: od 41 kg do 52.4 kg Nadwaga: od 52.6 kg do 62.9 kg I stopień otyłości: od 63.1 kg do 73.4 kg II stopień otyłości: od 73.6 kg do 83.9 kg Otyłość kliniczna: powyżej 84.1 kg
 
reklama
u mnie kolejny kilogram w dol, ale do szczescia jeszcze kilka w dół brakuje .... tez pewnie jakas dietka bedzie, ale o 50kg to ja nawet nie marze :-D:-D tyle to wazylam w podstawowce, ale 56 zadowoliloby mnie calkowicie.
Teraz moje BMI to 22,1
 
Do góry