reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

reklama
Dziewczyny,być może było to już omawiane w tym wątku ale ja nie mam czasu na nadrobienie.Powiedzcie mi czy Wy po porodzie macie problemy z trzymaniem moczu????Po pierwszym miałam cesarkę a teraz rodziłam naturalnie i już kilka razy zdarzyło mi sie popuścić.Słyszałam że tak może być i nic nie mozna z tym zrobić .Mama mojej koleżanki nawet była operowana na to ale po operacji było jeszcze gorzej.
 
tusen ja mam z tym problem ale to nie prawda, że nic z tym nie można zrobić. Trzeba ćwiczyć codziennie mięśnie kegla, te co w trakcie ciąży. Ja niestety stale o tym zapominam, ale na szczęście nie mam ostatnio kataru i nie kicham:)
 
tak mamusiu, karmie piersia wylacznie, pierwszy mialam zaraz po 6 tygodniu, a potem male 3 dniowe plamienie w przerwie, i teraz 11,5 tygodnia po porodzie pojwilo sie kolejne krwawienie, skape, trwalo 5 dni, i nie bolalo
 
reklama
Do góry