reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

blondplatyna no właśnie też tak sobie pomyślałam, że to zbyt ciasno jest zszyte. ALe nie wiem czy to w ogóle możliwe... w każdym razie lekarka mi to nie za ładnie zszyła, mam to krzywe i ze zgrubieniem w jednym miejscu. No nic, pójdę do gina w tym tygodniu. Może przy okazji poleci mi jakąś antykoncepcję, bo ja nie mogę się zdecydować.
 
reklama
A w środku popękałaś? Bo ja miałam pękniętą obustronnie szyjkę od góry do dołu i właśnie to mnie martwiło. Ale póki co jest coraz lepiej. Ja na bliznę stosowałam contractubex i bardzo ładnie mi się zagoiła, praktycznie nie ma śladu po cięciu. A może zrobił Ci się bliznowiec? Ja też myślę o antykoncepcji, z tym że ja nigdy nie stosowałam i nawet zbytnio się nie znam co i jak. No i trochę się boję tych tabletek, bo z tego co wiem trzeba brać regularnie a ja należę do grupy roztrzepanych ludzi.
 
nie popękałam, "tylko" mnie nacięli. Ja wcześniej przez 5 lat brałam tabletki i byłam bardzo zadowolona, ale teraz jakoś się boję łykać hormonów karmiąc małą. Wiem, że to są tabletki jednoskładnikowe i specjalne dla kobiet karmiących ale boję się.
 
trasia ja już wykupiłam Azalię, ale jeszcze nie zaczęłam brać...jakoś też mam obawy...a co do nacięcia, to mam to samo...ja mam mały szew i 2 dni po porodzie już mnie nie bolał, normalnie siadałam. Nie sądziłam, że coś będzie nie tak...my używamy żelu nawilżającego i jest trochę lepiej, ale daleko dotego, co było przed porodem
 
mamusia mi chyba właśnie te przepisała gin, ale jak przeczytałam skutki uboczne to odechciało mi się całkowicie, mimo że mają być właśnie bezpieczne dla mam karmiących
 
ja carezette bralam ok 7 miesiecy, bardzo dobrze je tolerowalam. okresu nie mialam bo przerw sie nie robi, ale pozniej dostalam okres 2 tygodniowy i je odstawilam.
 
trasia - ja mam dokładnie tak samo!! Normalnie mnie nie boli a jak przyszło co do czego to była masakra :/ normalnie się załamałam i mam nadzieję że się poprawi bo nie wyobrażam sobie że bedzie tak cały czas. Mam wielką nadzieję ze po prostu nie wszystko się jeszcze wygoiło... :/
 
reklama
trasia, Ivona koleżanka mi mówiła, że ona tak miała do pół roku po porodzie ale ją nacieli i dodatkowo pękła bo mała sie urodziła z ręką na głowie ;-)
u na spóki co chęci są męża ale mi sił brak, moje libido równe zeru, kilka razy sie nam zdarzyło i nie bolało ale trochę ciągneło. A co poradzicie na zwiększenie libida?
 
Do góry