reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

ale mam nerwa właśnie jadę na imprezę rodzinna do siostry i ubrałam białe obcisłe spodnie i co i właśnie dostałam okres wrrr jaka szkoda ze tamponów nie można używać, a czuje sie strasznie nie jak na okres tylko tak boli jak bym miała pierwsze skurcze porodowe załamka...:wściekła/y:
 
reklama
ja juz sama nie wiem czy to taki bardzo malo obfity okres czy to plamienie od tabletek ale boli bardziej niz na okre :baffled: tak karmie piersia tylko wiec mam teraz zdziwko spodziewalam sie pozniej, a tamponow gin powiedzial bym lepiej przez kilka okresow nie używała
 
aha, mój mi nic takiego nie mówił a szczerze powiedziawszy to nawet jakby powiedział to nie ma mowy żeby po dwóch miesiącach połogu wróciła jeszcze kiedykolwiek do podpasek, mowy nie ma :) chyba że na czas następnego połogu hehe :) może jakbym miała poród naturalny to bym się wahała ale po cc to tylko i wyłącznie tampony... na samą myśl o podpasce dostaję dreszczy... brrr....
 
ale mam nerwa właśnie jadę na imprezę rodzinna do siostry i ubrałam białe obcisłe spodnie i co i właśnie dostałam okres wrrr jaka szkoda ze tamponów nie można używać, a czuje sie strasznie nie jak na okres tylko tak boli jak bym miała pierwsze skurcze porodowe załamka...:wściekła/y:

ja jeszcze nie dostałam,ale pewnie też always pójdzie w ruch niż tampax,ale u gina jeszcze nie byłam,wstyd się przyznać,szkoda kasy mi:zawstydzona/y:
 
ja juz sama nie wiem wydaje mi sie ze to chyba jednak plamienie od tabletek bo obfitosci nie ma wystarczy wkladka i to jeszcze nie jest mocno brudna wiec moge chyba sie cieszyc bo to okres nie jest :-)
 
mamusia może to faktycznie tylko plamienie bo jak czytałam po necie to dziewczyny w większości przypadków pisały że pierwszy okres po porodzie jest długi, obfity i bolesny (super już się nie mogę doczekać....), wiadomo że nie ma reguły ale dużo było takich wypowiedzi...
 
reklama
Do góry