reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

Dziewczyny trochę się martwię... Karmię piersią... Po 6 tyg od cesarki przestałam krwawić... Ale teraz co jakiś czas- dwa dni w tygodniu plamię- krwawię... Podpaskę muszę zmieniać min 2 razy dziennie... Nie jest to jakieś obfite krwawienie...

Ale mam dość ciągłego chodzenia z podpaską... No i zaczynam się martwić czy wszystko ze mną ok?!
Jak myślicie co się dzieje, może też tak macie?
 
reklama
Ja też jeszcze bezokresowa :) Po Jaśku okres dostałam po 7 miesiącach.

Mamusia, czytałam, że przy tych tabletkach bardzo często pojawiają się plamienia i na dodatek dosyć długie. Ginka też mi je przepisała, ale podobnie jak Trasia ich nie wykupiłam. Jakoś nie mam przekonania do tabletek przy karmieniu piersią, mimo tego że są przeznaczone dla mam karmiących ;)

Agatka, też uważam, że warto to skonsultować.

Madzioolka, u mnie bóle miesiączkowe znacznie zmalały po porodzie. Wcześniej miałam takie, że niekiedy leżałam i wyłam z bólu. Mam nadzieję, że teraz też wrócą takie lajtowe :)

Justynka, oj bo w tyłeczek nakopię. Proszę się migiem umówić na wizytę.
 
dziewczyny czy ja dobrze gdzies przeczytalam ze tabsy Cerazette bierze sie bez przerwy?? :eek:
tak teraz mnie naszlo, bo opakowanie mi sie konczy...
zawsze bralam "normalnie" nie dla karmiacych, gdzie jest 7 d ni przerwy i teraz zglupialam...
 
trasiu dziekuje :*
ciekawe jak na mnie zadzialaja, bo czytalam o nich rozne opinie...
najgorzej ze dziewczyny pisza ze krwawia po nich roznie i z rozną obfitoscią :confused2: nie wiadomo ponoc kiedy i gdzie Cie zaskoczy "ciocia" :eek:
 
po jakim czasie licząc od pierwszego dostałyście drugi okres??? bo ja jeszcze nie mam i zaczynam się martwić, w prawdzie biorę tabletki cerazette ale raz zapomniałam wziąść i teraz mam wielkiego stracha :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
mamusiu, ja mam juz trzeci okres ( po pologu) ale te dwa pierwsze byly bezowulacyjne i bardzo skape no i malo regularne, poki co mialam jeden normalny okres, teraz czekam na drugi ale jeszcze nic mi sie nie spoznia, mialam juz owulacje ok. 16 dnia cyklu (poźno - bo zwykle mialam kolo 10 dnia) i spodziewam sie okresu pod koniec miesiaca, zobaczymy czy bedzie to juz regularnie czy jeszcze sie nie unormowalo, no ale ja nie biore tabletek wiec pewnie u mnie inaczej niz u Ciebie
 
reklama
Do góry