reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Witajcie, mogę i ja dołączyć?
Też jestem mamą jedynaka i tak już zostanie, względy prawie takie same jak u wszystkich a poza tym ja mam 36 lat a moje Młode 2 więc dodatkowo dochodzi brak siły i ochoty na kolejne pakowanie się w ciążę i pieluchy.
 
reklama
martusia1605 u mnie snieg byl do jakies 10.00 a potem caly stopnial i jest jedna wilka plucha:( a juz mialam nadzieje ze sanki Lenki ktore stoja od urodzin na cos sie przydadza...
 
Witam zadomowione i nowe mamuśki :-)
Andzia
my jeszcze przed kolędą i na razie nie wiem kiedy :eek:

Rox pisz kiedy tylko chcesz i ile chcesz, ale wracaj :tak: Tęskno nam za Tobą.
Zdrówka dla Was.

Martusia zazdroszczę Ci tego śniegu. U nas ciągle deszcz i to tyle, że juz mamy błoto na podwórku :no:

Dzisiaj byłam na zebraniu w szkole u Angeli na koniec semestru. Mam wzorową uczennicę w domu i jestem straaasznie dumna :-D
A w piątek mamy zabawę karnawałowa w szkole. Pisze mamy, bo idziemy razem, ja biorę urlop i będę pomagać w szykowaniu dzieciakom poczęstunku.
 
Cześć dziewczyny!
Widzę, że ruch się zrobił na wątku :-), no to super :tak:.
Ja już miewam się lepiej :tak:.
Chłop dziś zasuwa nadgodziny ale od jutra ma 3dniowy urlop :dry:. Cóż jakoś to trzeba będzie przeżyć :-D. Grunt, żeby zrobił ten nieszczęsny pokój małego i pod nogami się nie plątał :-D;-).
Martusia, pozazdrościć śniegu :tak:. U nas sanki leżą i się też doczekać nie mogą. Chyba już w tym roku zimy nie będzie coś mi się wydaje :-(.
Edysiek, zdrówko wraca do normy <już coraz lepiej> ale nie obyło się bez antybiotyku :cool:. Gratulację zdolnej córce :tak:. Nie pęknij nam tu z dumy :-D.
Rox, zdrówka dla Ciebie i Boo :-). Obyście szybko wydobrzeli.
Co tam u Zyty? Wróciła już do siebie czy dalej w Pl siedzi?
Andzia, no to rzeczywiście się facet zasiedział, chyba cistuszko musiało mu smakować :-D.
Witam resztę nowych mam jedynaków :-).
Miłego popołudnia życzę i uciekam!
 
fanta i pod nogami się nie plątał
laugh.gif
wink2.gif
.

he he dobre
 
Witam.
Zawalona robotą ale jestem...
Z Lublina konkretnie jestem, bywaly czasy ze mieszkalam poza,ale teraz juz raczej z Lublina.
Tak, zima, sanki stoją, a u nas byly uzyte 2 razy doslownie. Chyba raczej pojda do piwnicy jak i choinka juz poszla.
Po kolędzie u nas tez. Propozycje synio dostal ze taki duzy i same 5 z przygotowania do komuni (ksiazke sprawdzano) to na ministranta moze pojdzie.:szok: o tak mi sie dziecię wystraszylo- on sie strasznie nudzi w kosciele i nielubi tam chodzic, a co niedziele chodzi bo kaze mu i obrazki wz z komunia trzeba zbierac.
Takze sama norma. Ja przygotowuje sie do sesji-nauka i nauka.
Co do sprzatania- tez wole sama bez obecnosci osob trzecich. Nie da sie sprzatac jak facet w domu i sie gapi i jeszcze nic nie pomoze bo i tak przeciez nie umie i nie zrobi lepiej niż MY;-)
 
reklama
Do góry