reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Witam;)
Dopiero mam czas zajrzec, wczesniej bylam ale zanim nadrobilam skonczyl mi sie moj wolny czas
laugh.gif
Dzis bylam kupic buty nachodzilam sie jak durna nic sensownego nie bylo az wzielam takie srednie jak dla mnie
sorry2.gif

A i musze Wam sie pochwalic maly umie juz siedziec
laugh.gif
czasami jeszcze poleci ale za kazdym razem jest lepiej
wink2.gif
Dzis caly dzien padalo, maly nie byl na dworze a ja w ten deszcz chodzilam, zrobilam zakupy pozniej okazalo sie ze czegos zapomnialam wiec poszlam do biedronki przyszlam i znowu okazalo sie ze czegos nie mam musialam pedzic do stokrotki bo mam najblizej
Edysiek nie wykluczam ze i mnie nie bedzie tak jak u Ciebie;-)w koncu musze zrobic cos dla siebie ale w glebi duszy marzy mi sie coreczka:-D
Rozyczka u Ciebie tez caly dzien padalo?ja przez to z malym na spacer nie poszlam nerwpwy byl przez to ale mowi sie trudno:sorry2:
 
reklama
no my też kisiliśmy sie w domku bo lało od świtu przez calutki dzień ,tak wiec nawet po chlebek niemiałam jak skoczyć .oby jutro niepadało bo mi sie żołądek skurczy ,lodówka już pusta trzeba zapasy zrobić dotego w piątek święto wiec pasowałoby coś dobrego upichcić.Deszczu plisss niepadaj ;-)
 
Różyczka to wyglada na to, że chyba wszystkie spędziłyśmy sylwestra w domu.
Anula ja dzisiaj byłam na zakupach i jeszcze na koniec wyciągłam sobie karteczkę, czy oby na pewno wszysko kupiłam :tak:, no bo też zwykle się okazuje że czegos zapomniałam. Dlatego zwykle ratuję się ściągą.
Andzia mi jakoś na razie nie chce się pichcić po niemal całotygodniowym obżarstwie ;-) No ale rodzinka na pewno będzie wołać o coś dobrego, może się zlituję i wtedy coś zrobię :-)
 
Cześć. Edysiek dzieki za podeslanie linka. Ostatnimi czasy mam troche wiecej czasu i szukalam inf na temat komuni i przygotowan i tak trafilam na to forum. Poczytalam sobie, posiedzialam, fajnie tu macie, chyba zostane na dluzej:-)
Moj synek tez raczej zostanie jedynakiem i tak jak tutaj wiele osob sie wypowiada, tak chyba juz zostanie, urodzilam w wieku 21 lat, 6 lat siedzialam w domu, znalazlam dobra prace, awansuje, teraz sie doksztalcam, jest mi bardzo bardzo wygodnie. Co duze/ starsze dziecko to starsze, jest łatwiej.
U nas straszne wichury, wytrzymac sie nie da. Co do pichcenia to ja uwielbiam w wolnych chwilach, na ten dluzszy wekend ciasto znowu upieklam- jak by po swietach bylo malo:-D no i jutro jakis obiadek w koncu bezmięsny, bezrybny zrobie, takie zdrowe warzywka i moze jakis makaron...(makaron- jedno z nielicznych spozywczych rzeczy ktore spozywa moj niejadek):)
 
Monika-ka witaj!
To prawda, że z dużym dzieckiem dużo łatwiej, zajmie się samo sobą i spokój :tak:
Ja też lubię pichcić, choć ostatnio nieco się ograniczam, bo postanowiłam przejść na dietę ;-) No ale już właściwie osiagnęłam swój cel to może znowu zacznę więcej kucharzyć.
Niejadka masz :huh: wiem coś na ten temat :rofl2: też mam takiego osobnika w domu. Dlatego też staram się tak gotować, żeby moja panna to zjadła, choć teraz i tak jest dużo lepiej niż kiedyś.
 
hej moge dolaczyc, ja tez mam jedno dzieciatko i jak na razie jedno bo wzgledy finasnowe nie pozwalaja na wiecej i caly czas sie zastanawiam czy lepiej miec jedno i moc mu cos zapewnic czy lepiej dwojke i nie miec co jesc
 
Martusia witaj tutaj :-)
Kaarolina fajnie, że znowu jesteś :tak:

Dzisiaj wolne, ale pogoda do bani i nic się nie chce. Do Angeli przyszła koleżanka i bawią się razem, a my mamy zaproszenie do znajomych na piwko, ale coś mi się nie chce :eek:

A gdzie się podziewa reszta dziewczyn? Fanta, Andzia,Felidae gdzie się podziewacie? Zyta wracaj do nas.
 
cześc dziewczyny ja tez jestem mamuśką jedynaczki, mam 25 lat a moja julka ma niespełna 3 latka.
ostatnio zastanawiam się coraz częsciej czy powinna mieć rodzeństwo, pewnie byłoby to dobre dla niej ale dopiero co wyszliśmy z pieluch, śpimy sobie do 9, a mała jest coraz bardziej samodzielna czy dam rade na powtórke z rozrywki - nie wiem? na szczęscie i nie szczęści mam implant antykoncepcyjny na 3lata więc może to będzie dobry okres na zastanowienie się. tylko czy duża róznica wieku między rodzenstwem będzie dobra?
mój mąz coraz częsciej naciska żebym myślała o tym powaznie mówiąc że jedynacy to samoluby i zaczyna to dostrzegać w naszym dziecku. dla mnie ona jest idealna- a wy co uważacie czy jedynak od razu musi mieć złe cechy przypisywane tylko dla tego że nie ma rodzenstwa? pozdrawiam
 
reklama
Witam się!
Tak wpadłam na chwilkę pokazać się, że żyję.
Edysiu, dzięki. Jestem ale teraz chora...
Na całe szczęście Kuba zdrowy, nie kuleje, no i małż do zdrowia też wraca :tak:
Po weekendzie znów zawitam. Tym razem postaram się na dłużej.
Chorowitką zdrówka życzę :tak:
Witam również nowe mamy :tak:
 
Do góry