reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Dzięki dziewczyny na rady :) u nóg mam pomalowane,u rak bezbarwnym,bo nie potrafię inaczej :p zawsze mam pomalowane,jak nie umaluje to mnie bolą.
Odezwę sie jak tylko będę mogła :)
Asiorreek ja tez nie ograniczałam sie jakoś bardzo w ciazy z jedzeniem. Stwierdzialam ze skoro mam ochotę na pewne rzeczy to tak ma byc i juz :D
Dobranoc :)
 
reklama
Malinka trzymam kciuki i daj znać jak mała będzie na świecie.
Teraz jako doświadczona podwójna cesarzowa stwierdzam, że druga cesarka nie jest taka zła jak mi się wydawało, najgorsze jest pionizowanie (pierwsze wstanie z łóżka) potem już z górki :tak:
 
Hej dziewczyny! Mogę sie juz pochwalić moim dzieciątkiem!
Lilianka przyszła na świat o 8:11 waga 3480 g dł 54 cm :)
Niestety malutka miała małe problemy z oddychaniem dlatego leży w inkubatorze. Słyszałam ze po cc to częste,mam nadzieje ze szybko bedą ja mogła przytulić bo jeszcze nie miałam kiedy :(
ImageUploadedByForum BabyBoom1432804312.550995.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432804312.550995.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432804312.550995.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 63
Malinka gratulacje! Odpoczywaj a malenka szybko dojdzie do pelnej sprawności i będziecie mogly sie tuuulic caly czas;)
Nie moge uwierzyć, ze dziecko podobnych rozmiarów miesci sie u mnie w brzuchu:))
 
Malinka no dokladnie. Twoja tez śliczniutka. ;)
Dowiedzialam sie ze przy zatruciu ciazowym dziecko przestaje rosnąc. Nikt mi w prost nie powiedzial ze mam zatrucie ale widocznie tak bylo. Najwazniejsze ze są zdrowe. ;)
 
reklama
Do góry