reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Dziewczyny polecacie jakiś sklep dla przyszłych mam? Szykuje mi sie impreza urodzinowa taty i chciałabym kupić jakaś elegancka sukienkę :)
 
reklama
Malinka w Hm mają czasami fajne kiecki albo zobacz w orsey może akurat znajdzie się jakaś z miejscem na brzuszek no i jest jeszcze allegro :)
 
Happymum, kupiłam tam spodnie i jakościowo wydawały mi sie lepsze niż w c&a, sukienki i tuniki też tam mają ale niestety ceny tez większe niż np w c&a.
 
h&m mają fajne rzeczy no i allegro :-)

ja kupuję ubrania ciążowe tylko w h&m bo w internecie najwyżej leginsy mogę kupić resztę muszę przymierzyć :-(
 
z allegro kupilam na wesele w 1 ciazy i sukienki mimo ze rozmiar wieksze niz normalnie i tak okazaly sie za male.. wiec nie polecam allegro... co najwyzej jakies uzywki po domu...
 
Dzięki dziewczyny :) właśnie przeglądałam Allegro,ale ja jestem bardzo wysoka i właściwie wszystko jest na mnie przykrótkie,wiec muszę mierzyć w sklepie. Przejdę sie po tych sklepach,które wypisalyscie :)
 
reklama
Malinka daj znać jak coś kupisz. Przy moim 1,80m ciężko coś fajnego kupić i nie wygląd w tym jak w worku.
 
Do góry