reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Ja kupiłam sobie sukienkę szyta w literę A w typie sukienek Natalii Siwiec u wygląda super. Ale trzeba zwrócić uwagę na długość sukienki.
 
reklama
Ja kupowalan w mohito wlasnie sukienki w litere A. Tansze niz ciazowe ale bardzo ladne. Ale trzeba uwazac na dlugosc bo jak mi urósł brzuch to wygladam komicznie:)))
 
hej dziewczynki.... jak tam humorki ? ja sie codziennie zalamuje waga.. nie wiem dlaczego tak biore to do siebie... juz prawie 7 na plus... chyba wywale ta wage przez okno. nawet po salatkach przybieram.... cukier mam ok wszystkie inne wyniki tez.. .
mierzylam dzis obwod brzucha 116!!! w sumie to nie wiem ile bylo przed ale wydepilowac sie to juz mam problem. :)
 
Ja jestem juz 10 kilo na plusie, ale jakoś dziwnie tyje bo przez 2 tyg 1kg a przez następne 2 tyg 3kg...:) choć ja juz się tym nie przejmuję odkąd wiem że mojemu dziecku grozi hipotrofia ,więc jem dużo póki jeszcze mogę cokolwiek zrobić:)
 
Ja tez juz 10 kg na plusie,ale kurde w ogóle po sobie nie widzę,oprócz brzucha oczywiście.No coz widocznie tak musi byc,po porodzie będę walczyć z Ewa Chodakowska żeby zrzucić zbędne kg ;)
 
reklama
ja po 1 ciazy walczylam z ewa i w sumie chyba nie mam zaparcia po 2 tyg jakos dalam sobie spokoj.. w sumie to wtedy zostly mi tylko 3 kg do wagi sprzed 1 ciazy i jakos dalam spokoj. z reszt nie lubialm sama cwiczyc w domu..
 
Do góry