reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Hehe ja ze sterylizacja tez nie przesadzam ;) mowiac eko mam bardziej chodzilo o kapiel we wlasnym mleku,smarowanie cialka jak najmniejsza iloscia chemikaliow itp. ;) no wlasnie,teo powinien jak najwiecej go pic,moze by go to troche uchronilo przed chorobami.Kurde...to jest nienormalne zeby dzieciaki w tych przedszkolach tyle chorowaly...oszalec mozna z tego co sie slyszy wokol...;/ a jak ktos pracuje to juz w ogole ma przerabane!non stop l4 ;/
 
reklama
nunka no nie wiem czy ktorys pracodawca bylby zadowolony jakby 7ktos co 2 tyg l 4 przynosil..u mnie w pracy jeden kolega nosil caly czas bo dziecko mu tak chorowalo az w,koncu poszedl na wychowcze.. ja ostatnio smarowalam mala balsamem na bazie oleju lnianego matko jak to capialo.. :/ dobrze ze sie juz skonczylo.. na kapiel a mleku niewpadlam obawiam sie ze zapach by byl podobny...
 
Dziewczyny ja nawalu pokarmu nie miałam nigdy. Mam tyle ile potrzebuje Mały. Ładnie przybiera wiec mu wystarcza chyba :)ale je co 2 h.

Dzisiaj wypije małego Kubusia. Mam nadzieje ze nie będzie skutków ubocznych. Musze coś takiego pić i jeść marchew bo strasznie blada jestem.mam nadzieje ze to nie oznaką anemii...
A myślicie że nie za dużo na raz mały Kubuś? Za kilka dni spróbuję arbuza :)
Przez ile dni musze jesc jeden produkt aby sprawdzić czy nie ma alergii?
 
sylwia ja tam nawet truskawki jadlam zaraz po porodzie teraz wcinam orzechy i nic nikomu nie ma.. sok to juz dawno pilam.. wiesz jak sie strasznie stresujesz to poczekaj ze 3 dni jak nic nie bedzie to spokojnie mozesz jesc.. marchew nie uczula.. moja dieta teraz wyglada tak ze jem wzzystko poza przysmazonamcebula i smazonym miesem mielonym.. no i grila siemjezzcze nie odwazylam.. ale tak wszystko wszystko.. wogole nie ma czegos takiego jak dieta matki karmiacej.. trzeba tylko dziecko obserwowac. ostatnio nawet wode gazowana wypilam i tez ok .. a tesciowa mnie straszyla ze kolke bedzie miec.. niby jak sie jej te babelki do mleka dostana.. mleko gazowane jej nie poleci.. pokarm sie bierze z krwi a nie z zoladka.. a poza tym jesli w rodzinie nie ma przypadkow alergii pokarmowych to male prawdopodobienstwo jest by mala miala..
 
Ostatnia edycja:
Ja tam od poczatku jem wszystko - grill,smazone,truskawki i inne owoce i warzywa.Jak dziecko ma miec kolke to i tak bedzie mialo bo to niedojrzaly przewod pokarmowy a nie reakcja na jedzenie matki.Asiorek ma racje - jedzenie bierze sie z krwi wiec jedyne co to moga do niego przenika alergeny.Moj mial lekka wysypke po truskawkach ale po 2 tyg sprobowalam znowu i bylo juz ok ;)
 
Hehe asiorek nigdy nie wachalam oleju lnianego ale slyszalam ze to taka zajebista rzecz i na wszystko doslownie!
Probowalyscie kiedys swojego mleka?ja jedynie tak kropelke,dwie ale obiecuje sobie kiedys wypic lyczek zeby wiedziec jak smakuje ;)
A co do kapieli w mleku to podobno nie ma zapachu bo na taka duza ilosc wody pol szklanki mleka sie nawet nie poczuje chyba ;) myslalam tez zeby kupic olej kokosowy i w nim kapac,uzywac go jako balsam dla Malego ;) ktoras z Was uzywa?
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedz.

Mam jeszcze jedno pytanie :)
Czy u Waszych Maluchów dzieje się tak ze jak bierzecie je na prosto to mają zapadmiete i pulsujace ciemiaczko?
Jak powiedziałam o tym ostatnio pediatrze to mówił ze jest ok ale jakoś mu nie zaufałam.
Mały nie może być odwodnieniony,je co 2 h,moczy dużo pampersie, jest wesoły, nie daje oznakowanie żeby coś było nie tak.
 
Jak trzymasz go prosto to dziala grawitacja - wydaje mi sie ze kazde dziecko bedzie mialo zapadniete.Mnie tez to kiedys niepokoilo,a zobaczylam to pierwszy raz jak Maly przespal mi cala noc od 21 do 6 bez pobudki i pomyslalam "o matko,odwodnil sie",ale po kilku dniach zamartwiania i rozwazan czy isc do lekarza czy nie sprawdzilam ciemiaczko na lezaco i bylo ok.Zauwaz ze lekarze ZAWSZE badaja ciemiaczko na lezaco ;)
 
reklama
Do góry