reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Dzien dobry :) my dzis pospalismy coprawda z przerwami ale do 6.30 :)
Dzoana wspaniale zachowanie kolezanki :) mysle, ze jest naprawde fajna osobka :)
 
reklama
Hej! To ja też dołączę do was :) W sobote robiłam test i wyszły 2 piękne krechy (drugi miesiąc starań). Jedyne objawy to bolące piersi i brzuch, mam nadzieje że ominą mnie mdłości tak jak w pierwszej :) . Malutkans co do paracetamolu to wyczytałam na tej stronie, że powinno się unikac go w 1 trymestrze, więcej nie wiem bo nie musiałam brać. Co ci dolega?
 
Ginger dziękuje za informacje, aż się udam do tego sklepu i poogladam cos w sieciówkach (w sumie nie pomyślałam że czesto tam widac takie działy ciążowe) :-) A ubranka świetne, naprawde fajnie Ci sie udało trafic :)
Odnośnie paracetamolu nie podpowiem bo nie zazywam przeciwbólowych nigdy, mimo ze glowa az pęka od 4 dni, ale jakoś się przyzwyczaiłam ze nie biore takich rzeczy, kwestia wyboru wiadomo :)

Witam wszystkie nowe Czerwcowe Mamusie :-) życze spokojnych i nudnych 9 miesięcy :tak:

Wiecie co, popatrzałam dziś w lustro i niestety ale nie moge sie poddawać ciążowym zachcianką.. :dry:
 
Ostatnia edycja:
Ogólnie od rana leżę plackiem :( dość ze młodości i wizyty w kibelku to głowa....wzielam tan paracetamol inaczej nie wstane z łóżka... Dobrze ze mój synek to aniołek i szwagierka drugi która przyszła i zrobiła śniadanie młodemu
 
Hejka..jak fajnie, że nas coraz więcej:) witam kolejne mamusie:)
co do leków przeciwbólowych nie pomogę bo ja również staram się nie brać a w ciąży z synkiem nie dokuczało mi nic więc obeszło się bez leków.
 
Ginger niestety ale bardziej skierowane są zmiany na wadze z przed ciąży a jak teraz sobie jeszcze pozwole to eh :dry:
Pokombinuje cos z tym, ale całe szczescie ze odeszła mi ochota na słodycze w tej ciąży, to przynajmnije jakos sobie z tym moze poradze..


Missiiss jakbyś czasem zaglądneła to prosze zmień przewidywaną date mojego porodu na 11 czerwca (tak wyszlo z usg u gina) :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry