reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Malutkasn ją w pierwszej ciąży każdy dzień od 7 tygodnia do połowy 5 zaczynałam od powitania z kibelkiem. Mam nadzieję, że tym razem ominie mnie ta "przyjemność"
 
reklama
Martucha troche pogonilam go i sie wylatal przyszedl po "meko" i padl :D
Podeslij kopytka :D
Umowilam sie na srode z midwife ciekawa jestem co z tego wyniknie :)
Mamamm wspolczuje bardzo. To moja 3 ciaza i nie wiem co to powitanie z kibelkiem :)
 
Malutkans tak jak to moj mąż ostatnio ppwiedzial na moje marudzenie ze mi nie dobrze... "a może ty w ciąży jesteś? :D " hehe...
Lolcia to dobrze że padł ;)
kopytka sie robia wlasnie :) zapraszam.
 
Smutno mi bo sie martwie o malenstwo, wkurza mnie ze tu w uk tak pozno robia usg, juz nawet do polski chcialam leciec ale jak zobaczylam ceny biletow to sobie odpuscilam ten pomysl. Jestem tu nie dlugo i taka zagubiona jestem, ciezko mi zniesc zaczynajaca sie jesien, samotnosc tu do tego humorki ciazowe... Poprzednia ciaze przeplakalam bo wtedy świat mi sie zawalil teraz ciesze sie z dziecka ale smutno mi ze kolejne dziecko bedzie mialo dziadkow na odleglosc a ma tylko jednych ktorzy sie ciesza z wnukow...

U nas dzis obiadu nie ma, godzine temu przebralam sie z pizamy taki dzis slaby dzien
 
Smile a szukalas jakiej prywatnej polskiej przychodni zeby na usg pojsc? W manchesterze koszt wizyty i usg to ok 120-140 funtow wiec ja sie nawet nie pcham bo jak dla mnie to za drogo. Moze powinnas z midwife tak szczerze porozmawiac? Opowiedziec co cie martwi, czym sie przejmujesz lub stresujesz? W koncu to tez kobieta i powinna cos doradzic :) moje dzieci tez dziadkow maja w polsce, ktorych nie idzie przekonac do wizyty tutaj ale trudno mimo, ze i mi teskno za swoim krajem to jednak lepsze zycie dla siebie i dzieci mam tutaj i tego sie trzymam. Powinnas pojsc na jakis dobry film do kina albo do jakiej knajpki na kolacje z mezusiem i troszeczke sie rozerwac :) ciaza to piekny stan i chcialabym abys i ty potrafila to dojrzec a moze to ten pierwszy trymestr tak na ciebie dziala??
Mamamm zdrowka dla synka :)
 
Smile
Trzymaj sie tam bedzie dobrze!

U mnie pierwszy dzien po l4 i 5 dzien bez plmien.... a tu lup o 14tej ide do kibla i plamienia :-( chyba oszaleje.... co ide do pracy to plamienia :-(
 
Smile a przez Wizz Aira sprawdzalas?? rozumie cie dokladnie. Ja tez mialam taki czas tutaj ze bylo mi źle nie chcialam tu byc i jak najszybciej wrcac do PL a teraz jakbym mogla to bym nie wracala bo wiem jakie jest życie u nas w Polsce a jakie za granica...
 
reklama
Lolcia najblizej mam do manchesteru wlasnie ale koszt:szok: Dla mnie to duzo a do tego za miesiac sie przeprowadzamy wiec kasa potrzebna.
Ale co mi moze midwife poradzic? Usg mi wczesniej nie zrobia przeciez, tak mysle przynajmniej. Chcialam isc dzis do gp sie umowic ale maly sie rozchorowal i nic chcialam go ciagac moze jutro sie wybiore.
Ja sobie tez tlumacze ze tu nam lepiej, ze w pl nawet nie planowalibysmy drugiego dziecka na razie zyje od wizyty do wizty w pl.

dzieki zdrowko mu potrzebne bo kaszel ma straszny, chyba w przedszkolu sie tak załatwil, tzn jego zalatwili.

Martucha tak sprawdzalam i ceny z kosmosu.

Missiiss Dzieki
 
Do góry