reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Dziewczyny, a powiedzcie mi - czy Wy na swoich paskach macie napisany tydzień ciąży (od dnia ostatniej miesiączki), czy od czasu, kiedy mamy w sobie bejbi? Bo nie wiem którym wyliczeniem się posługiwać ;)

Ja mam cudowny weekend w pracy, wczoraj i dzisiaj 12h, jutro 7h - cudooownie, zwłaszcza, że mnie mdli i zaczęły miedoskwierać ledźwia... :/
 
reklama
A ja dziś weszłam na wagę i jestem 2 kg lżejsza cudownie :-D z tej okazji zjem ciasto :p

smacznego:)

A ja wytrzymać ze sobą nie mogę ;) po zjedzeniu kolacji chodzi za mną mandarynka i lody z kawałkami orzechów powstrzymuje się żeby nie iść do sklepu no ale cholerka te lody mniam

czyli wszystko w normie;d heh zachcianki zachciankami;d

Dziewczyny, a powiedzcie mi - czy Wy na swoich paskach macie napisany tydzień ciąży (od dnia ostatniej miesiączki), czy od czasu, kiedy mamy w sobie bejbi? Bo nie wiem którym wyliczeniem się posługiwać ;)

Ja mam cudowny weekend w pracy, wczoraj i dzisiaj 12h, jutro 7h - cudooownie, zwłaszcza, że mnie mdli i zaczęły miedoskwierać ledźwia... :/

ja mam suwaczek od pierwszego dnia miesiączki..zwykle tak ustala się termin porodu.
 
U mnie z kolei cykle są krótkie i trwają ok.26-27 dni :)
Ja mam jakis zamulający dzien...zjadlam łososia z ziemniakami pieczonymi i ogarnela mnie sennosc i strzeliłam sobie drzemkę.Do tej pory mnie mdlilo jak bylam glodna a teraz mdli mnie caly czas :confused:
 
Ostatnia edycja:
ja też od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.

Ale mam dziś leniwy dzień... Połowę przespałam. Całe szczęście że mój kochany mężuś dziś posprzątał i jeszcze mi upiekł pyszną pizze na obiad. Jak się najadłam tak padłam i przespałam 3 godziny.

zachcianki też już się pojawiają - ostatnio chodził za mną pomidor i ... bigos, którego normalnie niecierpię. Ale oprócz tych zachcianek to w sumie na nic nie mam ochoty, a już najmniej na słodycze.
 
Dżoana musisz ustawić sobie suwaczek w swoim profilu. Skopiuj sobie tekst i wklej go w Moje Ustawienia / Edytuj Sygnaturę
to wtedy ustawi ci się na stałe :)
 
reklama
To możemy podać sobie ręce - ja też w pierwszej ciąży i dopiero od 3 dni na forum :)
Mam nadzieję, że obie dotrwamy do końca i urodzimy zdrowe, szczęśliwe bobaski :-)
 
Do góry