reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Mala pralinka tule. Bardzo mi przykro
Jak narazie to u mnie ok. Nic sie nie dzieje, krwi brak.
Z tym dupkiem to mi lekarz w zeszlym tyg przepisal i powiedzial, ze jakby cos sie dzialo mam brac 3x1 ale ten akurat idzie w paczce. Mam jeszcze swoj zapas tylko sie zastanawiam czy jest sens brac czy lepiej czekac na rozwoj sytuacji.
Martucha z tym testem zasugerowalam sie sytacja naszej hini.
Wykompcialam chlopcow, kolacje juz zjedli, mam nadzieje, ze szybko pojda spac :) milego wieczorka :)
 
No to jak ci lekarz powiedzial co i jak to spoko. Myśle ze jak nie masz juz żadnych plamien to moze jakies naczynko peklo i dlatego tak. Ja w pierwszej ciazy tez zalalam pol lozka i pizame i okazalo sie ze nic sie nie stalo powaznego ;)
 
Mała pralina bardzo mi przykro, trzymaj się dzielnie, wszystkie jesteśmy z Toba.

Lolcia uważaj na siebie, to nie czas na przemeczanie się, choc rozumiem ze czasami jest potrzeba to próbuj jakoś wybrnąć z takich sytuacji, dzieciom może postaraj się powiedzieć o co chodzi, ze musisz na siebie teraz uwazac i nie mozesz tak wariowac. A z ta podróża to rzeczywiscie ciezko, ale staraj sie nie przemęczac.

Ja się musze pochwalić bo mąż mnie dziś zabrał na wizyte prywatnie do bardzo miłego ginekologa, strasznie Nam się spodobał i myśle czy by przy Nim nie zostać już, informacji daje ile trzeba i ma takie dość fajne i umiarkowane poczucie humoru :)
Ale co najwazniejsze, podglądaliśmy z M Nasza fasolke i mamy zdjęcia !!! ma 1,04cm i wychodzi 5 tydzien + 1 dzień, gin mówił że bardzo ładnie rokujące :)) tak strasznie się cieszymy że już potwierdzone i teraz czekamy 3 tygodnie na następną wizyte :)

Missiiss jeśli mogłabyś to zmień moją prawdopodobna datę porodu na 11 czerwca :-):-)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich :)

Jestem na początku szóstego tygodnia, termin wyliczyłam sobie na 2/06.To moja pierwsza,późna ciąża (jestem po 30stce). Nie mam praktycznie żadnych dolegliwości,az sie obawiam wizyty u lekarza,którą mam 15stego....ciekawe co powie :)



 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry :) moj mlodszy postanowil wstac o 5.10!! Nie dosc ze matka jak zombi chodzi to on jeszcze tak wczesnie wstal :D
Archea dzieki ,:) narazie sytuacja opanowana :) miki jak mial 2 latka byl bardzo kumaty i ogolnie on spokojny i wszystko zrozumie natomiast kacpus to totalne przeciwienstwo i do niego mowic to jak do sciany :D popatrzy tymi niebieskimi slepkami usmich zapoda i dalej broic :D
Gratuluje centymetrowego szczescia :)
Witaj dzoana :)
 
Dzieki,trzymajcie sie:)

Kiedys i mi sie uda;-)

kochana przykro mi bardzo..trzymam kciuki za Was i jak tylko się uda zajrzyj i daj znać:) buziaki:*


Witam wszystkich :)

Jestem na początku szóstego tygodnia, termin wyliczyłam sobie na 2/06.To moja pierwsza,późna ciąża (jestem po 30stce). Nie mam praktycznie żadnych dolegliwości,az sie obawiam wizyty u lekarza,którą mam 15stego....ciekawe co powie :)





witaj mamusia:)

Archea super wieści..od razu lżej na duszy prawda? :)
 
reklama
Do góry