reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Ja synka zabrałam na USG prenatalne i muszę go pochwalić choć to żywe srebro siedziała wpatrzony w monitor i próbował zobaczyć dzidziusia, zapytał się nawet czy będzie siostrzyczka czy braciszek, ale faktycznie to zależy od dziecka, z nami był jeszcze M, a mały przy tacie jest spokojniejszy.
 
reklama
Ciasteczko to Ci się nazbieralo wydatków z autami:(

Co do męża to też mi gra na nerwach no ale cóż, trzeba z nimi jakoś wytrzymać.

Smile kolejny objaw cipuchny:D
 
Malgos chyba te nasze chlopaki to takie gaduly moj tez gada jak najety ale na szczescie mam te 3 h dziennie ciszy :) bedzie dobrze bo musi przeciez nie ma innej opcji :)
Myszkajoasia oooo ja tez chce :D chyba w niedziele do mcdonaldsa trza bedzie sie kopnac :D
Kasia jak masz mozliwosc wziac mame to zabierz Majke. To bedzie dla niej napewno niesamowite przezycie :)
Ciasteczko masakra z tymi przedszkolami. Nawet nie wiedzialam, ze tak ciezko o miejsce dla dziecka. I tez mysle, ze za kilka lat wiecej nowinek wpadnie na rynek medyczny i bedzie mozna dzieciom pomoc. Poki co dobrze jest jak jest. Wazne, ze corcia widzi, dobrze sie rozwija i jest cudnym dzieckiem a moze z czasem cos mozgowce wymysla i jej tez beda w stanie pomoc :)
Kiedys pokazywalam im fotki jak byli mali moze to skojarzyl. Dzis mi juz zapowiedzial, ze trzeba dla dzidziusia kupic takie malutkie, sliczne pieluszki, nowe lozeczko, koldre, poduszke, misie i malutkie czekoladki :D ciekawe czy taki chetny bedzie do podzialu jak jjz sie male urodzi :D
Uuu wspolczuje sytuacji z autem. Nie dosc, ze planowana naprawa kosztowna to jeszcze dodatkowe pieniadze trzeba wsadzic. Ehhh to ty masz dzis najgorszy wtorek w roku
Poprasowalam. Wiecie co moze wyjde na jakas okropna matke ale tak sie ciesze, ze mlodszy w przedszkolu i mam troche ciszy i spokoju:D nawet sprzatanie czy jakie inne roboty ciesza jak nigdy gdy nie slyszy sie ciage mamoooo :D
 
Ubranka ogarnięte. Nie wiecie czym mogę powybielać niemowlęce ubranka bo kilka mi strasznie pożółkło, niektóre są w stanie idealnym a niektóre całe żółte. Wszystkie leżały w jednym worku więc nie wiem dlaczego tak się stało. Mogę w jakimś vaniszu wymoczyć a potem dwa razy wyprać?
 
Lolcia ja miałam raj jak młoda zaczęła żłobek a potem przedszkole, nam też jest potrzebny spokój i odpoczynek:D tym bardziej ze ona cholernie szybko gadala...

Ciasteczko u mnie vanish nigdy nie pomógl :(:(
 
Ciasteczko ja praktycznie do roczku i starszego i mlodszego wszelkie zaplamione rzeczy maczalam w vanishu. Ladowalam na 2 h a potem w pralke. I powiem tak: vanish angielski wszystko puszczalo, marchewki, maliny, jagody wsio schodzilo a jak u tesciowej uzywalam przez 3 tyg polskiego to mi niedopieralo :/
Aha a w arielu cala noc trzymalam w misce a potem w pralke
Kasia czyli nie tylko ja sie ciesze z chwilowej nieobecnisci dzieci w domu :D
 
Nie jesteś sama Lolcia:D
Mama mi odebrała wyniki krew ok, mocz hmm nieliczne bakterie mi wyszły tyle wiem co mi przez tel przekazala... także chyba też będą ok, oby
 
Kasia ja dostalam pieluchy flanelowe biale (byly troche zolte) wymoczylam je poprostu w domestosie albo jak nie to w zwyklej bielince,upralam pozniej normalnie.Jak bede prac rzeczy maluchowej juz to w dziecinnym upiore proszku.
Ale dzis dzien ciemno jak w dupie u ....:-Dmasakra.Ale moj stary bure dostał poszedl spac po 2 a 5.30 wstaje wiec mu wygarnelam ostro,jak mnie to strasznie denerwuje:angry:
Dzis na obiad kapusniak po indysku (znalazlam taki przepis nowy)ciekawe co z tego wyjdzie.
Przelecialam sie po 2 lumpach ale takie szmaty ze o matko i corko a musze sie rozejrzec za kurtka, normalnie szmaty do podlogi fuj
Cos mam dzis dzien na smierdzenie heh znaczy wszystko mi smierdzi chodze i jak pies niucham:errr:
 
Przypomniało mi się że mamy AC więc może coś oddalają, może nie kamieniuję jednak męża. Poszłam na drzemkę i czuje się taka wypluta, teraz zupka, pierogi i idę do mamy po córkę.

Kasia Lolcia ja też się cieszę ze spokoju jak nie ma Olgi, ale krótko bo potem mi tęskno.
 
reklama
Do góry