reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Hello z rana:)
Ja już z kawka w lapce:D

Ciasteczko extra z przedszkolem, Oldze na pewno się sposoba:)

MamaAnia też nie pomogę bo moja mimo iż miała taki placzliwy okres to samo przeszło i stała się bardzo samodzielna.

Mammamila lezalam do góry brzuchem po pracy:D
U nas mały to tylko. poczuc się siostrzyczce daje, my jak ręce kładziemy to przestaje fikac, taki labuz z niego:p

Ale mam stresa przed tymi badaniami :eek: głupia czytam a potem się mecze z pełną głową myśli :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiu będzie dobrze zobaczysz :-*

Ja wczoraj dostałam l4 po wielkich trudach skontaktowania się z Panem doktorem... No facet po prostu debil.... Cóż... Dziś mam trochę latania po mieście pewnie jakieś zakupy :-D
 
Ciasteczko żłobek jest państwowy, ja mieszkam w Rudzie Śląskiej i tu dziecko najlepiej zapisać jak najwcześniej, najlepiej jak się je ma jeszcze w planach :-D. Po porodzie dostarcza się pesel i takie tam, ale miejsce w kolejce się ma już zarezerwowane, ja ma w planach roczny macierzyński + wychowawczy do września, a na miejsce czeka się ok.1,5 roku to jest jakaś szansa że się dostanie. MamaAnia ja mam taką samą sytuację z synkiem, na początku z tym walczyłam, ale rozmawiałam z psychologiem i ona mi powiedziała, że mały jest bardzo uczuciowym i wrażliwym dzieckiem, twardziela z niego nie zrobię, on ma dodatkowo problem że jak się rozpłacze to nie umie się uspokoić, ja nie sądzę że z takiej cechy charakteru się wyrośnie, jedynie mały z wiekiem będzie potrafił bardziej panować nad emocjami. Ja się śmieję że kiedyś w książce przeczytałam że będąc rodzicem 3 miesięcznego dziecka mogą trafić się dni że dziecko w ciągu dnia ani razu się nie rozpłacze, mój ma ponad 4 lata i takiego dnia nie pamiętam :-) A prenatalne pierwsze musiałam mieć skierowanie, a te drugie należą się z automatu, to jest pakiet 2 USG + test Pappa na jedno skierowanie.
 
Ostatnia edycja:
#$%%&*--+#$%&**-++$%*-*%$#:angry:
Napisalam posta i go wcielo, za oknem syf, starszak mnie rano wkurzyl, idę do roboty

Kasia powodzenia ! Jak czytam ze wstajesz tak wcześnie to mi wstyd :zawstydzona/y:

Mama Ania przejdzie mu, chlopcy na 5 lat jakoś maja ciężki okres z tego co zauwazylam u moich, mój np parę miesięcy temu mial różne obsesje na punkcie ustawiania butów, zamykania furtki, poprawiania dywanika i ustawiania przedmiotów, pilnowal mnie np czy wychodząc nie porusze butów lub dywanika a jak ruszylam to placz:eek: teraz mu przechodzi, juz tylko furtka mu zostala:sorry: szczytem bylo jak obcym ludziom w restauracji poprawial przedmioty na stoliku bo nierównolegle lezaly:confused2: to na szczęście byli amerykanin wiec się tylko rozesmial

Spada pa
 
Dzien dobry :) wczoraj ponoc byl najgorszy dzien w roku wiec mam nadzieje, ze dzisiejszy dzien bedzie lepszy :) w ogole to czuje sie jak jakas babcia :D
Gingerbaby ale masz superowy kubek z puchatkiem :)
Mamuska kurcze, ze tez ktos ma sumienie tak ludzi naciagac. Ja wczoraj sprzedalam fotelik samochodowy bo bede chciala kupic inny. Umowilam sie z chlopem w niedziele a ze nie bylam pewna czy orzed 3 wroce do domu to go chyba ze 3 razy w mailach przepraszalam za zmiane ustalonej godziny. Jakos tak lubie byc fair :)
Justyna na ten usmiech w drodze do przedszkola pewnie sobie poczekam ale jak juz nie wyje za bardzo to sukces :D
MamaAnia moze jeszcze taki etap placzliwy? Przyjdzie wiosna wiecej moliwosci na zabawy i pewnie mu przejda te placze, zwlaszcza, ze juz samodzielny :)
Malgos mi wczoraj powiedziala midwife ze jak nie ma skurczy ck 5 min to nie ma sie co martwic :D pokiwalam glowa bo co sie z taka nadyskutujesz ale fakt od myslenia czasem mozna zwariowac.
Smile super wiesci. Odetchnelas pewnie z ulga :) powodzenia na wizycie :)
Archea niby 40 tygodni ale 37 tez juz donoszone :D a zawsze to 3 tyg krocej :)
Ciasteczko ja raczej spokojna i na szczescie oierwsza ciaza mnke wyczulila i bardziej slucham siebie. Jak cos by mnie naprawde niepokoilo to oorusze niebo i ziemie zeby interweniowali a tak to wole nawet do nich za czesto nie chodzic bo zwyczajnie czasu szkoda :D
A te elektorody to musielibyscie teraz juz zakladac? Pytam bo nam powiedzieli odnosnie lecacych minusow mikiego, ze wszelkie operacje to dopiero jak dorosnie bo teraz on rosnie.
Miki jest z pazdziernika 2010 i do szkoly idzie teraz we wrzesniu. Jakby byl z sierpnia to juz by chodzil. Do przedszkola sa nabory we wrzesniu i styczniu.
Mamma-mila dziekuje, wstyd sie orzyznac ale nad polskim morzem jeszcze nie bylam :D a z mikim jak byl tyci to lazilam i lazilam i lazilam z mlodszym sie nie dalo :D
Kasia nie czytaj czekaj spokojnie na wizyte :) ja zaciskam &&&&
No poczytane ide cos przekasic. Dzis w planach prasowanie :D
 
Myszka to będziesz odpoczywać a przy okazji sklepy wykupywać:D

Inzagata ja moja też tak do żłobka zapisywalam ale teraz mam spokój bo babcia chetna do opieki:)

Koga ale jaja musiały być w tej restauracji ha ha, jaki fajny ten twój synus:)

Lolcia wczoraj był blue monday he he, może dlatego tak się daremnie czułam??
Majka chce iść że mną na to prenatalne bo chce dzidzie zobaczyć ale nie wiem czy ją brać i tak będę mieć płytkę, poza tym ona potrafi milion pyt zadać lekarzowi, który pewno ku.rwicy by dostał he he :D:D
 
Dzien dobry wszystkim:)
MamaAnia jak czytam i Twoim synku to jakbym o sobie w dziecinstwie czytala;) tez plakalam w kazdej sytuacji, to bylo straszne bo silniejsze ode mnie. I dlugo nie przechodzilo;)
koga ale super masz synusia, jaki pedancik! :)

Ja po pierwszej samotnej nocy, moj S na szkolenie wyjechal i siedze sama, bez samochodu na dodatek;) zdziczeje przez ten czas bo jeszcze nikt czasu nie ma, zeby chociaz przez telefon pogadac haha.
Ale co do ruchów to moj maly chyba od wczoraj mi przypomona, ze nie jestem sama bo jest taki aktywny, ze pierwszy raz go bylo widac przez skórę! :)

Milego dnia dziewczynki! Ja wracam do mojego braku zajęć. ..;)
 
Dzień Doberek

Ja dziś w lepszym nastroju.
Mam tyle do roboty a nie chce mi się haha. Przyszła paczka z uk muszę ją ogarnąć, przydałoby się iść do sklepu a jeszcze laurki będziemy dziś robić dla dziadków.
Po za tym u was też śniegu napadalo? Bo u mnie biało za oknem.

Kasia na którą masz usg?
 
Koga jak to fajnie zaczac milo nowy dzien :D posty mi tez wcina wiec teraz kazdego przed wyslaniem kopiuje a synki juz tak maja, ze potrafia podniesc cisnienie w najmniej odpowiednim momencie :) usmiechu zycze na reszte dnia :)
Myszkajoasia to zaczynasz buszowanie po sklepach? Aj zazdroszcze :)
Kasia jak mloda chce a ty nie masz nic przeciwko to ja zabierz :)
Odprowadzilam dzieci. Kacpi mnie zaskoczyl. Nie dosc, ze sam pomaszerowal do sali to jeszcze skierowal sie od razu do upatrzonej pani rozbierajac sie po drodze :D oczywiscie matka musiala po nim wszystko zbierac. Rozzalil sie troche jak powiedzialam, zeby dal buziaka i ze ide do domku i wroce po lunchu ale mi pomagach przez lzy i buziaka wyslal. Moze nie bedzie tak zle.
A wczoraj jeszcze miki w szpitalu jak wyszlam od tej midwife to pyta "czemu nie zaplacilas panu doktorowi, zeby juz tego dzidziusia wyciagnal z twojego brzuszka? Wzielibysmy go sobie do domku" a potem zapytal czy aby mu napewno cieplo w moim brzuszku. Hehe skad sie mu to bierze to ja nie wiem :D
Ide kawke zrobie i prasowanko :)
 
reklama
hej.. dziś obudziłam się z okropnym bólem biodra i pleców.. Dawid ma ferie więc siedzi w domu i już od 9 ma takie gadane, że nie mogę się ogarnąć..jednak jak siedzi w przedszkolu te 5 godzin to można się stęsknić;d mąż już w Austrii i mam tylko nadzieję, że do piątku wróci bo w sobotę mam usg połówkowe i chciał być a sama jeżdżę non stop więc raz mógłby mi towarzyszyć.

Sosnowiczanka spóźnione Wszystkiego Najlepszego:* mamaAnia ja też myślę, że Twój synek z tego wyrośnie a reaguje tak bo jest wrażliwym i uczuciowym dzieckiem. Ciasteczko fajnie, że nie musisz za wiele kupować;) zawsze to jakaś oszczędność..ja też muszę wszystko posegregować ale mam tego tyle, że nie wiem jak się za to zabrać:D Lolcia niby wiem, że te skurcze to nic strasznego ale jednak jak to baba swoje myślę;/ zawsze byłam optymistką więc musi być dobrze. Smile fajnie, że wyniki okazały się jednak ok..wiem ile to stresu jak się coś okazuje nie tak;/ kasia bierz córę ze sobą;) niech zobaczy maluszka;) Koga uśmiałam się z Twojego synka;d fajny jest z tym układaniem.. i pamiętam, że ja byłam podobna w tej kwestii;dd Ginger super wyglądasz w tej fryzurce..bardzo Ci do twarzy;) a i brzuszek już widać wyraźnie;) mamuśka po tej akcji z wózkiem moja wiara w ludzi mocno kuleje..szok! Mamma-mila fajnie masz z tymi spacerami..zazdroszczę..a i seksu też bo ja na chwilę obecną mogę pomarzyć;/ mój już nogami przebiera i odlicza czas do wizyty bo ma nadzieję, że lekarz znów pozwoli nam na bara bara. Archea ja chciałabym wytrzymać jeszcze 14tc i moge rodzić.

dziś muszę podjechać do banku wpłacić kasę na kredyt ale jak mam wybulić 3tyś to serce mnie boli..i tak co miesiąc:-( mój chłop mi się zajeździ przez ten kredyt.
 
Do góry