reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Na szybko :-D boże będę grubaaaaa :sly:
 

Załączniki

  • 1421746673306.jpg
    1421746673306.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Smile u mnie na szczęście śniegu brak:D wizytę mam na 16

Lolcia no właśnie nie wiem czy chce, chyba że mama się że mną skoczy to wejdzie na chwilę zobaczy dzidzie i wyjdzie żeby nie przeszkadzać.
Brawo.dla Kacperka, jaki dzielny:)

Malgos mi plecy też dokuczaja:(
Mnie ferie od 02.02 czekają ale zapisałam ją na jakieś zajęcia rekreacyjno-sportowe co by w domu ciągle nie siedziała.

Myszka wcinaj Ty i tak chudzielec:D
Ja miałam smaka na chemie :eek: w postaci puree ziemniaczane z boczkiem i cebulka z knorra ha ha
 
Kasia to czekamy na informacje po 16:) Ojaa wiem jakie ziemniaczki z knorra przed ciążą były ok a teraz bym nie ruszyla haha

Ja jestem za tym żeby zabierać dzieci na usg ale akurat polowkowe to ważne usg i ja bym Igora nie zabrała bo on 5 min spokojnie na tyłku nie wysiedzi a jednak lekarz musi się skupić żeby wszystko zobaczyć i ocenić.

Plecy też mnie bolą, tak w krzyżu i nie wiem od czego.
Do tego jednej nocy śpię super to następnej nie mogę spać i mam jakieś głupie sny.
Ale do tej pory ani razu dziecko mi się nie śniło.
 
Witam :)
Dziś chyba jakiś leniwy dzień jest :)

Smile - u nas spadł śnieg... ale stopniał zanim Michał zjadł drugie śniadanie więc czekamy aż spadnie po raz kolejny :tak:

malgos - dziś miałam po raz drugi taką sytuację, ze bolały mnie biodra po przebudzeniu... ale zauważyłam, ze dzieje się tak jak śpię z podwójnym jaśkiem między nogami a jak pojedynczy to jest ok...

myszkajoasia - dobrze, ze chociaż rybę zjadłaś, chyba, ze nie była Twoja :)
 
Mama mila zazdroszczę tego ruchu. Dla mnie wyczyn to do sklepu wyjść bo mam leżeć ale czasem sobie pozwolę na jakiś spacerek bo tym zgłupiała.
Kasia nie martw się, wszystko będzie dobrze. Ja mam jutro badania prenatalne, czasem mnie takaś czarna myśl natchnie ale ja odpędzam szybko. U nas maluszek leniuszek, rusza się codziennie ale jak ktoś chce dotknąć to nic a nic
Myszka Joasia odpoczywaj na L4. W tej ciąży mam non stop ochotę na słodkie i fast food. Dobrze że nie mam blisko jakieś budki z kebabem albo McDonalda bo bym była codziennie. A tak to tylko okazjonalnie jem. Za to czekolada jest codziennie
Izagata to lepiej jest u Was. Ja mieszkam w Tarnowskich górach i tak zapisy są od 1 do końca kwietnia co rok i dostaje się jakieś punkty i na ich podstawie są przyjęcia. Składałam już 2 lata z rzędu i nie dostała się, była przedostatnia na liście rezerwowej. Ale pamiętam że moja kierowniczka z Siemianowic Śl tez zapisywała w ciąży i mała poszła do żłobka jak miała 5 miesięcy. Ja zapisałam Olgę jak miała pół roku do przedszkola prywatnego i jak się uda to teraz od września dopiero pójdzie.
Lolcia jak wczoraj był najgorszy dzień to chyba dzisiaj mam apokalipsę. Aż boję się jutro wstać co będzie. Co do tych elektrod to tylko miałoby być badanie z dokładnym określeniem pola widzenia. Operacja też najwcześniej po 7 roku ale u nas operacja tylko estetyczna (korekcja zeza i powieki) bo jeszcze medycyna nie rozwinęła się na tyle aby guza z oka usunąć nie usuwając oko. No ale badania szybko ida na przód więc może za kilka lat będzie to możliwe.
Synek super:) pewnie pamięta jak młodszego przyniosłaś ze szpitala już bez brzucha.
Kasia już sobie wyobraziłam jak córka wkurza lekarza:)
Smile u mnie był śnieg w niedziele i znikł po jednym dniu
Malgos mnie też biodro pobolewa, staram się spać na plecach i drugim boku, dzięki poduszce jest lepiej niż w poprzedniej ciąży ale tez boli i czuję dyskomfort. Ubrania też musze posegregować i zobaczyć czy malusich na 56 mam tez kilka. Może nawet dzisiaj się do tego wezmę, bo Olga u babci

Co do pecha to mnie prześladuje od rana. Nie dość że auto dzisiaj idzie do mechanika i trzeba zostawić tam 1100 zł, to jeszcze mąż miał stłuczkę jak jechał do pracy, dał facetowi 200 zł a naprawa naszego 500zł. Sił mi brak ….jestem tak mocno wkur… a w dodatku mam go już dość (męża). Idę ubranka przebrać to się trochę odstresuje bo inaczej to zwariuję
 
Smile wow mi tak smaki i w ogóle jedzenie czegokolwiek pozmienialo się z młoda a teraz spoko, nic mnie specjalnie nie odrzuca ha ha...

Dziewczyny skleroza nie boli, przecież ja mam jutro wizytę u swojego lek, więc jutro ja zabiore:D i z glowy....

Alkmena mnie też dziś lenistwo dopadlo...
 
reklama
Kasia ja z igorem wszystko jadłam i smaki mi się nie zmieniły a teraz boziu praktycznie nic mi nie smakuje i wszystko za słone jest haha

O widzisz to masz po problemie:)
 
Do góry