reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Dzien dobry :) alescie nsprodukowaly :D
Mamuska, Justyna moj juz kumaty to mu tlumaczylam, ze nie dosc, ze paluszek brzydki to jeszcze sie mu zabki krzywia a chyba chce miec ladne. Zaczal zasypiac bez a z nocy na noc coraz mniej ciumkania :) on mial tak, ze jak sie w nocy zaczal wybudzac to ciach kciuk w dziubek a teraz juz tylko sporadycznie sie zdazy. Dzisiaj tez wsadzil bo jak poszlam zobaczyc co u nich ale cichutko powiedzialam zeby nie ciumkal a tez przez sen paluszka w pieluszke wytarl i powiedzial, ze juz nie bedzie :)
Smile a ja tam wole okrutna prawde niz nieszczere pochwaly :D takze zazdroszcze kolezanki :)
Missis bardzo wspolczuje sytuacji z lekarzem. Masz dosc stresu z szyjka to jeszcze taki cwok potrafi cisnienke podniesc. Kawal chama i tyle. Jak ci sie uda ladnie zalatwic sprawy i dostac ten szew to proponuje skrobnac taka oficjalna skarge do dyrekcji szpitala niech wiedza, ze pacjent tez czlowiek i swojego bronic potrafi. Poki co zycze duzo sily i cierpliwosci i aby ulozylo sie po twojej mysli :)
Mamamm co te chlopy maja w glowach, ze ciagle ktoras poklocona? Tule
Maleducada ja tez lubie dlugie wlosy u kogos i na ciuchy tez jak juz musze :D a samochod musimy zmienic na angielski bo juz nam czas mija a chcialam taki wygodny, rodzinny, bezpieczny a moj znowu taki, zeby fajnie wygladal co nie bardzo laczy sie z wygoda :/
Kasia sie usmialam z twojej corci i kupy w dresach :D sie chyba zaczne z synow cieszyc bardziej bo ja albo leginsy albo dresy bo mi tak najwygodniej :D
Oli91 witaj wsrod nas i gratuluje coreczki :)
MamaAnia super wiesci jak jaselka udane, dzieci i rodzice szczesliwi to nic tylko wygladac swiat :)
Minka1 bardzo ladne zachowanie kierowniczki :)
Ciasteczko odpoczywanie przynosi zatem korzysci i oby tak dalej :) z lalkami nie pomoge dla mnie ten temat pozostaje w swerze marzen :D
Koga mnie trafia z tym autem bo my za 1.5 roku bedziemy musieli 3 foteliki wsadzic obok siebie a nie kazde auto sprosta :D
Pocieszam sie jednak, ze nie tylko u nas problem samochodu daje sie we znaki :D
Justyna ja o autku dla siebie narazie moge pomarzyc. Tu auta sa stosunkowo tanie i takie 2-4 letnie mozna kupic bez problemu ale ubez jest absurdalnie wysokie wiec poki co potrzebujemy jednego ale takiego konkretnego. A jakby mi chlop o motorze powiedzial to chyba bym go wygnala z domu :D
Sosnowiczka biedny smyk. A swoja droga to naorawde dzisne, ze wesole dziecko chetnie chodzace do przedszkola nagle zaczyna plakac.
Gingerbaby aaaa ale ci zazdroszcze :D
Dzis pospalismy do 7.30 ale wczoraj znowu czytajac bajki na dobranoc moim robaczkom zasnelam przed kacperkiem :D nosz matka wytrwala :D
 
reklama
Ojej dziewczyny, ja bym chciała nieśmiało dołączyć.
Ale nie wiem kiedy nadrobię 425 stron wpisów :szok:
Aż zaczynam żałować że się tu nie zalogowałam jak siknęłam na test i wyszły dwie krechy.
 
Ehh zostaje na swieta :-( mialam miec dowcipne leki a moj gin przylazl dzis i powiedzial ze dozylnie bede miec :-( mam z glowy ... sie zalamalam :'(

Ciasteczko
Ciesze sie ze u Ciebie dobrze wszystko :-)

Ehh
 
Dzien dobry!
My juz z corcia zrobilysmy pierniczki a zaraz biore sie za pierogi:)
Maz jeszcze w pracy, moze jak wroci wczesnie to pojedzie po choinke:) jutro dzien odpoczywania, odwiedzimy znajomych z drobnymi prezentami.
CIASTECZKO to dobrze ze wszystko ok! Oby tak dalej!
MISS wspolczuje przezyc w szpitalu..:(:(:
Witam nowe dziewczyny!
 
Hej, pewnie nie uda mi sie odwolac do wszystkich, bo weszlam na szybko- czekam na moich chlopcow az sie ubiora, bo na basenie jestesmy;)
Mississ przykro mi bardzo, ze nie wyjdziesz na swieta... I ze musisz znosic takie zachowanie tego gibekologa! Palant jakis, naprawde! Ale powiem Ci, ze super, ze walczysz o swoje! Upominaj sie i ganiaj Ich tam! Duzo zdrowia i cierpliwosci! Trzymaj sie Kochana! A powiedz jak synek znosi rozlake?
Ciasteczko no to musialas sie wystraszyc... Dobrze, ze przesLy skurcze! Wypoczywaj jak najwiecej ... Moge sie tylko domyslac, ze to wlurzajace i meczace, ale dla Waszego dobra!
Co do lalek nie pomoge, podobaja mi sie szmaciane, recznie robione, ale czy spodoba sie taka malej dziewczynce to nie wiem;)
Sia witaj! Nadrabiaz nie musosz a dolaczyc zawsze mozesz ;)
Sosnowiczania widac, ze cos przezywa Alanek...
Lolcia nooo to brawo dla synka! Super !
MamaAnia moj ginek z 1 ciazy przepisal mi recepte na clotrazolum 1 glonulkowe i mowi, ze jak cos poczuje, ze sie zaczyna dziac to aplikowac i ze raz na jakis czas warto oslonowo uzyc tez globulek lactifemina( przekrecilam nazwe, jakos tak;) ) a te co Lykasz to co to?

Co do ciuszkow to moj ur sie 55, ale ponad 4kg o dwa pajace56 byly zamale hehe ale warto chyba miec bo te 62 ( zwlaszcza wieksze 62) wisza na takim malcu
 
Miss kochana ściskam się mocno. Szkoda że święta w szpitalu ale czego się nie robi dla dziecka chociaż domyślam sie jak ci smutno.

My już po obiedzie a wieczorkiem ubieramy choinke. Igor już się doczekać nie może:)
 
Ostatnia edycja:
Cześć babeczki :)

Wracam do żywych. Dopiero wstałam a P jeszcze śpi. Wróciliśmy przed 7-ą. Było fajnie ale mega męcząco. Jednak takie maratony filmowe to nie dla mnie. Generalnie wytrzymałam wszystkie 3 części Hobbita, ale w trakcie każdej na 5-10 minut przysypiałam. Do tego tyłek i nogi mi tak zdrętwiały, że nie mogłam się ruszać :szok: Przerwy po 15 minut a kolejka do kibla mega. Na szczęście wykorzystałam swój błogosławiony stan i weszłam bez kolejki :D Średnia wieku 20 lat, więc samo słowo ciąża brzmiało jak "trędowata" :) Wracając do wieku to szum na sali, ogólny brak kultury i ogłady. Dało się wytrzymać ale postanowiliśmy maratony sobie odpuścić a do kina chodzić na pojedyncze filmy i to jakiś czas po premierze, by uniknąć przepełnionych niewychowanymi ludźmi sal :) Generalnie fajnie było zobaczyć Hobbita w całości na dużym ekranie. Co do 3 części to......... nie będę pisać bo pewnie będziecie oglądać. A nie chcę psuć zabawy.

Te dwa tygodnie dały mi nieźle w kość. W końcu dziś odpocznę. Miałam się obijać ale mam dość siedzenia na tyłku. Wypiję kawę i pojadę do Reala. Muszę jeszcze prezent dla synka szwagierki jakiś zakupić i coś na kolacje i obiad jutro dla nas. W planach miałam jutro jechać ale P pewnie pośpi do wieczora (po maratonie jeszcze do pracy pojechał na 2 h!!!) więc i tak pożytku z niego nie będę miała :p Poza tym zakupił sobie już kilka browarków więc z seksu nici. No ale jutro mamy cały dzień a młody u taty i przyjedzie dopiero wieczorem :)))

Nadrabiam :)

Mississ - strasznie się wkurzyłam na tego twojego lekarza. Co mu odbiło?? Tak go chwaliłaś. Koniecznie zmień go. Po co Ci taka nerwówka. I właśnie dlatego nie chcę rodzić we Wrocławiu. Szpitale są brudne, brak fachowej opieki i leków. Opinie generalnie są negatywne.
Doczytałam, że zostajesz na święta. Może jednak coś sie jeszcze zmieni? A nie możesz na te zastrzyki przyjeżdżać? Czy to kroplówka?

Oli - witamy :)

Ciasteczko - dobrze, że lepiej się czujesz. I nie ma co popadać w depresję. Ja pracować lubię ale te dwa tygodnie dały mi mega w kość. Brzuch mnie bardziej pobolewa. Do tego noszę trochę ciężkiej dokumentacji, nie mamy gdzie w tym archiwum za bardzo usiąść, bo jest wąsko więc ciągle w dziwnych pozycjach pracuję i gniotę tego dzieciaka. Marzę o odpoczynku. A przygotowań do świąt nie robię żadnych. Do mamy mojej na gotowe jedziemy a potem teściowa robi - czyli tez na gotowe. W obu wypadkach dorzucamy się do świąt i nie mam zamiaru palcem kiwnąć. Zresztą nikt tego ode mnie nie wymaga a ja się pchać przed szereg nie zamierzam. Oczywiście pomogę co mogę. :) Czeka mnie tylko ubieranie dwóch choinek. W poniedziałek z młodym u nas a we wtorek z młodym i dwoma siostrzenicami u mojej mamy. I tyle :)

Malutkans - mój młody miał często zapalenie ucha i stan zapalny był nawet bez bólu. Ostatnio nawet zupełnie przypadkiem go odkryłam. I to tydzień po wizycie u laryngologa. Poszliśmy na zaległą tympanometrię {jak byłam u laryngologa to kobitki w przychodni nie miały do tego sprzętu) i prawe ucho wyszła linia płaska. Babeczka powtarzała dwukrotnie i to samo. Powiedziała, że jakas infekcja musi być skoro tak badanie wyszło. Na szczeście była w przychodni jeszcze nasza laryngolożka i akurat nie miała pacjenta to zaraz do niej. I potwierdziła. Krople z antybiotykiem młody dostawał. Niby pomogły. Ale potem skarżył sie na lekki ból w uchu. Dostał jeszcze krople i spokój. Do kontroli nie poszliśmy bo nie kazała. Poza tym nie ma jej juz do końca roku. W razie czego krople jeszcze mam.

GingerBaby- gratuluję :)

Dziewczyny co chwilę czytam, że macie badania, USG.I to niektóre, które niedawno miały. Czujecie taka potrzebę czy niepokój? Bo ja mam dopiero w styczniu czyli miesiąc po poprzednim. O USG połówkowym nawet nie myślę jeszcze. Na pewno ginek zapisze mnie na kolejnej wizycie. To jeszcze ze 2 miesiące. Co do czasu to mi sie on strasznie dłuży... dopiero 14 tydzień.

Mam ochotę na sernik. Taki na zimno z bananami. Chyba dziś zrobię. Co do tycia to na plusie miałam niecały kilogram. Teraz nie wiem, ale apetyt mam świetny :/ Muszę się pilnować. Zwłaszcza w tej pracy za dużo jem.

Na razie spadam :)
 
reklama
Czesc sobotnio:)

Ją dopiero co z pracy wróciłam, odrabialismy sylwka i jeszcze musiałam z kumpela zostać dłużej.

Misiiss dasz radę dla malenstwa a rodzina na pewno samej Cię tam nie zostawi, sciskam mocno;)

Ciasteczko z dolkami i problemami do nas wal jak w dym:D

Witam nowe brzuchatki:)

Ginger GRATULUJE CORY dziewczyny drżyjcie, nasi chłopcy bić się o Was będą:D

Też bym taki serniczek z bananami na zimno zjadła, tym bardziej że dziś jestem na salatce owocowej tylko ale taka padnieta jestem że nie chce mi się nawet odgrzewac obiadu.

Powiedzcie mi krzywą cukrowa robi się po polowkowym jakoś, dobrze pamiętam?
 
Do góry