reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

No z tum jedzeniem normalnie jest kiepsko... cały czas dokuczają mi mdłości staram się jeść ale raczej kiepsko mi to wychodzi bo na nic nie mam ochoty a jak już coś jem to po dwóch kęsach mnie odrzuca boje się że zaszkodzi to dziecku chociaż narazie rozwija się prawidłowo
 
reklama
Cześć dziewczyny ;) jestem tu nowa i również w czerwcu spodziewam sie mojej na 99% córeczki :D życzę Wam duużoo dużooo zdrówka ;**
 
MamaAnia no to extra że jaselka udane:)

Oli witaj, gratuluje corci:D u nas większość chłopaków :p

Dziewczyny błagam bierzcie ten apetyt ode mnie a mi dajcie jadlowstretu trochę ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje bardzo ;-) właśnie tak czytałam, że większość chłopaków :-) Zobaczymy bo jeszcze tam może coś wyrosnąć hehe
 
Gosia - ja teraz mam prawie kg mniej niż przed ciążą, ale 1) sporo wymiotowałam - dalej mi się zdarza, 2) przed ciążą ćwiczyłam średnio 3 godz 6 razy w tygodniu, więc miałam mięśnie, które gdzieś "zniknęły". Zmierzyłam się, cm w talii, brzuchu i biodrach przybywa, a wiadomo mięśnie cięższe niż tłuszcz, wiec absolutnie nie panikuję - spodziewam się jednak, że teraz mocno zacznę przybierać na wadze.

Kasia - no tak, takie dzieci są całkowicie szczere ;)

Oli - cześć ;) W końcu jakaś dziewczynka :p
 
Cześć dziewczyny, nie odzywałam się, nawet nie czytałam na bieżąco bo popadłam przez to forum w małą depresję. Wszystkie pisałyście o przygotowaniach, porządkach zakupach a ja leżałam przed tv bezużyteczna. Po prostu masakryczne uczucie, w dodatku oprócz tej skróconej szyjki w poprzedni weekend miałam skurcze i strasznie się przestraszyłam. Na szczęście już lepiej i z humorem i ze zdrowiem. Mąż w domu wszystko posprzątał, mój brzuch się skurczowo uspokoił a i ruchy czuję coraz bardziej co mnie cieszy. W środę byłam na wizycie i szyjka skrócona ale zamknięta. Lekarz powiedział że jest nieźle (w czasie badania myślałam, że włożył mi rękę do gardła tak cisnął) i od środy stoję trochę więcej. Mogę zrobić coś do jedzenia czy wziąć dłuższy prysznic. Ustały bóle brzucha i upławy (pewnie po lekach zaleczyłam infekcje). Teraz podmywam się dwa razy dziennie tantum rosa i jem LaciBios Femina. Czy znacie jakiej sposoby aby uniknąć infekcji? Lekarz mi powiedział aby na basen nie chodzić a przecież nie chodzę :(

Dzisiaj niestety poszalałam i poszłam na 10 minutowy spacer do sklepu jako towarzysz i wróciłam z lekkim bólem zatem już nie będę ryzykować. Kolejną kontrolę mam już w ten poniedziałek i wtedy lekarz pobierze wymaz z pochwy czy są tam jakieś bakterie i zadecyduje co dalej robimy.

Miss – Twój lekarz jest tragiczny :) szkoda mi nawet słów, mogę tylko napisać że każdy swoją dupę chroni, niestety(a wydawałoby się że pacjent powinien być najważniejszy). Dobrze że jesteś po przejściach i znasz swoje prawa bo pewnie gdyby trafiło na jakaś młoda dziewczyna, w pierwszej ciąży wyszłaby ze szpitala z niczym a potem byłby płacz.

Gosia – ja tez mam -3 kg nadal. Położna się zawsze dziwi, ale mówię że miałam mdłości do 14 tyg i mówi, że w takim razie ok. Teraz już mam apetyt więc pewnie niedługo nadrobię.

Dziewczyny które idą na prenatalne w jakich tygodniach zapisałyście się na drugie? Bo ja umówiłam się na wizytę w moim dokładnie 22tyg 1 dzień wg okresu ale w 22tyg 6 dniu wg usg i zastanawiam się czy nie za późno. A tylko wtedy odpowiadała mi godzina.

U gina nawet nie zapytałam się o płeć z tego wszystkiego, muszę teraz w poniedziałek dopytać. Choć ostatnio miałam takiego stresa, że myślałam że w poczekalni zjadę na zawał. Liczę na dziewczynkę jak na prenatalnych, choć na razie obojętnie bo nic nie kupuję.

Dziewczyny szukam lalki dla córki na 2 latka za około 100 zł. Podobają mi się tańsze baby born. Czy miałyście może? Nie chce aby lalka chińszczyzną śmierdziała, a większość mi śmierdzi albo ja już jestem przewrazliwiona :(

Postaram się być na bieżąco i nie popaść z kolejny dołek.
 
reklama
Minka to fajnie ze tak zareagowala:-)
Mississ wspolczuje nerwow , lekarza i w ogole calej sytuacji!
Lolcia my kupujemy auto od wrzesnia, temat stal sie juz bardzo nabrzmialy i wrazliwy ;-) mam wrazenie ze moje stare auto rozpadnie mi sie w drodz do pracy i jak we flinstonach bede przebierac nozkami po asfalcie;-) no ale m teraz zmienia prace wiec do stycznia mu odpuszczam
Malecuda tez nie jestem fanem zakupow ciuchowych wielogodzinne wycieczki po sklepachbto sport nie dla mnie , ale tak wpasc na 10 min kupic i wypasc to ok
Kurcze moze jutro pojde na usg prenatalne
 
Do góry