reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

o kurde missiiss współczuję..no faktycznie jak tu odizolować się od dziecka. trzymaj się kochana.
mamaAnia super impreza się szykuję:) synek na pewno będzie długo to wspominał:)
myszkajoasia trzymam kciuki:)

ja używam od jakichś 10 lat balsamu nawilżającego po kąpieli.. w ciąży też smarowałam się tylko balsamem i rozstępów nie mam nigdzie..teraz też to kontynuuję i mam nadzieję, że się nie pojawią..myślę, że dużą rolę odgrywają geny, stopień nawilżenia skóry i jej rozciągliwość. Mam kilka koleżanek, które używały różnych specyfików a rozstępy i tak mają.
 
reklama
A co u mnie, miałam mieć wczoraj wizytę prywatnie, byłam umówiona, przyszłam i co sie okazało? Ze Pani doktor nie ma, i mam czekac na następna wizytę... Która była by dopiero 15listopada.

Jednak na szczęście umowilam sie wcześniej na fundusz, na 12tego, wiec czekam z niecierpliwością...

Od okresu to 7tydzien i jeden dzień.

Jednak nie czuje sie jak bym była w ciazy, to znaczy nie odczuwam mdłości jak inne, jedyne co to na wieczór głodna jak wilk, i czasem zawroty głowy. Fakt faktem, ciasne spodnie mam.

Nie wiem co myślec, stresuje sie tym czekaniem czy wszystko bedzie ok.

Wczoraj takie rozczarowanie ze nie miałam możliwości potwierdzić tej ciazy to juz 43 dzień cyklu.
 
Koga, myslam że dopiero po 35 roku prenatalne są obowiązkowe lub wskazane. Ja po 30tce, ale chodzę prywatnie. Pytanie co rozumieją pod tymi badaniami. Czy tylko dokładne usg z mierzeniem chyba nosa i nóg + doppler na sercu ? Do testu krwi chyba nikt nie może zmuszać. Jak u mnie pomiary na usg będą ok, to też nie będę robiła krwi. Zwłaszcza że wynik podaje tylko prawdopobienstwo... wiec w sumie nic. Ale jak będzie za darmo to czemu nie. Niektóre wady można już zaczac leczyć w łonie matki. .. tfu, tfu

Niemusisznic, zrób testy bety będziesz wtedy wiedzieć wszystko

No dobra, mam dokładnie 33 ☺ a będę rodzic miesiąc po ukończonych 34
 
Ostatnia edycja:
Już po szkole. Młody nawet znośny :)

Pani mi napisała w zeszycie kontaktowym , że żałuje bardzo, że jednak nie przyszłam na konsultacje, bo miała nadzieje na konstruktywną rozmowę. W dalszej części pochwaliła! Piotrka, że na pierwszych dwóch lekcjach był bardzo dobrze skupiony i aktywny ale później zachowywał się głośno do końca lekcji.

Mam ochotę odpisać jej to co o niej myślę! Ciekawe jak wyobrażała sobie dyskusję przy innych rodzicach? Poza tym wyraźnie jej mówiłam, że przyszłam wcześniej by porozmawiać, bo mnie nie będzie na konsultacjach. Ale nieuprzejmie obwieściła, że nie ma czasu. Ech... olać, czy coś napisać. A może wygarnąć i postraszyć dyrektorem?

Idę jeść gulasz z kaszą i ogórkiem kiszonym :)
 
Hej Dziewczyny Ale mam dziś lenia :/ nic mi się cały dzień nie chciało Zmobilizowalam sie tylko do wyjścia na pocztę bo kilka przesyłek miałam do wysłania i syna odebrałam z przedszkola. Po powrocie z przedszkola poszłam spać , synek na szczęście sam sobą sie zajął tzn oglądał bajki w tv bądź grał na tablecie. Niestety tablet trzeba mu dozowac bo najchętniej to non stop by grał. Już mąż był zmuszony kupić nowy tablet dla siebie bo jego zagarnelam z synem :)
W styczniu syn kończy 5 lat i planujemy zrobic mu urodziny w figlolandzie, chociaż słyszałam ze w naszym przedszkolu dużo rodziców ze względu na finanse nie organizuje urodzin dzieciom nawet do domu nie zapraszają :/ tego nie rozumiem bo nawet gdyby nie było mnie stać na urodziny w bawialni to bym zrobiła jakieś małe przyjęcie w domu Wiadomo nie trzeba od razu zapraszać pól przedszkola, samemu mozna ozdobic pokój i coś przygotować do zjedżenia.

W poprzedniej ciąży jak chorowalam to tez miałam duomox i nie było żadnych komplikacji więc ciasteczko możesz zażywać
 
W ciąży duomox i dalacin są bezpieczne, ja bralam augmentin, też jest bezpieczny.

Dziś dostalam krwiste plamienie... Polecialam do gina, przyjął mnie poza kolejka. Widziałam serduszko, fasolka rozwija sie i rośnie. A plamienie coz, na usg krwiaka nie widac, z drugiej strony zarodka jest dużo małych kropek i to sugerować może tworzący sie krwiak, miejsce krwawienia, mam zwolnienie na miesiąc i duphaston w końskiej dawce 3 razy po dwie.
 
Niobe, myślę ze będzie dobrze, najważniejsze ze było serduszko i odpowiednio szybko pikalo. Tylko żebym na głowę nie dostala od tego lezenia.
 
musisz sobie znaleść jakieś twórcze zajęcie :) może książki albo wyszywanie (uwielbiam haft krzyżykowy, ale niestety brakuje mi na niego czasu).
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja po wizycie. Lekarz w porządku, ale zmartwiło mnie i zestresowało jedno, jak powiedziałam że brałam dalacin to zasyczał i zrobił dziwną minę. Zapytałam co to oznacza, czy mogło to zaszkodzić dziecku, powiedział że mam się nie martwic bo lek już wzięłam, że jest w grupie B, ale on by przepisał co innego :( Zła jestem, ale zaufałam poprzedniemu lekarzowi. USG nie zrobił bo powiedział, że miałam 1,5 tyg temu a zbyt często nie można robić. Kolejne wizyta za 3 tyg, Aha i przepisał mi doraźnie duphaston 2x dziennie( mimo,iż żadnych krwawień nie miałam),ale on jest zdania, że lepiej przyjmować ten lek doraźnie. Mam milion myśli na minutę po tej wizycie:(
Milego wieczoru
 
Do góry