reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Planowane narodziny- dane do listy grudniowych mam

reklama
witam wszystkie mamy jestem nowa ale pozwole sobie tu cos zostawic po sobie /:D gdyż mam termin na 14 grudnia jestem z lublina i juz sie nie moge doczekac mojego malenstwa ...:-) oby szybko to zleciało .... jeszcze ten pazdziernik i listopad eh :-(
 
Mea - kochana a mnie jak mozesz przesun na 8 grudnia z 10 grudnia. Tak gin kazal z wymiarow dzidzi ( choc ostatnie usg wyszlo na 5 grudnia ) ja od dluzszego czasu trzymam sie 8 grudnia i tak mam w suwaku !
 
Mea - kochana a mnie jak mozesz przesun na 8 grudnia z 10 grudnia. Tak gin kazal z wymiarow dzidzi ( choc ostatnie usg wyszlo na 5 grudnia ) ja od dluzszego czasu trzymam sie 8 grudnia i tak mam w suwaku !

usz gotowe :D
takich zmian teraz bedzie coraz wiecej :) ale to naturalne bo te nasze maluszki zyja sobie przeciez wlasnym zyciem :) a ze w nas ... no dajemy im mieszkanko i jedzonko potrzebne do zycia ... ale to juz male osobowosci sa :D
 
usz gotowe :D
takich zmian teraz bedzie coraz wiecej :) ale to naturalne bo te nasze maluszki zyja sobie przeciez wlasnym zyciem :) a ze w nas ... no dajemy im mieszkanko i jedzonko potrzebne do zycia ... ale to juz male osobowosci sa :D
Masz racje :) Tylko ze ja juz nic nie chce zmieniac choc moj termin i tak przesuneli na 5 grudzien ,a pierdziele teraz za kazdym razem bedziemy wracac z innym terminem bo kazdy dzidzius zyje juz tak jak napisalas wlasnym zyciem ....dlatego od dluzszego czas trzymam sie tego 8 i koniec kropka ( ostatnio mialam termin na 4 grudnia a na usg 3d -to 5 grudzien :eek::eek: co raz to inaczej )
Tak czy siak nasze malenstwa beda same decydowac ( jezeli gin nie zaleci cc ) o terminie dla nich odpowiednim hi hi .... ciekawe ktore terminy sie pokryja ;-)
 
Masz racje :) Tylko ze ja juz nic nie chce zmieniac choc moj termin i tak przesuneli na 5 grudzien ,a pierdziele teraz za kazdym razem bedziemy wracac z innym terminem bo kazdy dzidzius zyje juz tak jak napisalas wlasnym zyciem ....dlatego od dluzszego czas trzymam sie tego 8 i koniec kropka ( ostatnio mialam termin na 4 grudnia a na usg 3d -to 5 grudzien :eek::eek: co raz to inaczej )
Tak czy siak nasze malenstwa beda same decydowac ( jezeli gin nie zaleci cc ) o terminie dla nich odpowiednim hi hi .... ciekawe ktore terminy sie pokryja ;-)

u mnie rozstrzal jest od 27 grudnia do 4 stycznia :D ale ciagle trzymam sie tego sylwestra z nadzieja na 2 stycznia :)
 
reklama
Do góry