reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Planowane narodziny- dane do listy grudniowych mam

Ja też mam różne daty, trzymam się tej wyliczonej "starym" sposobem na podstawie daty ostatniej miesiączki. USG na początku najczęściej pokazywało 23.12, a ostatnio 19.12. Teraz mam w poniedziałek po sporej przerwie i podejrzewam, że moja chłopina spora jest i pewnie termin jeszcze się przybliży. Skrycie liczę jednak, że przenoszę do stycznia :-)
 
reklama
Ja też mam różne daty, trzymam się tej wyliczonej "starym" sposobem na podstawie daty ostatniej miesiączki. USG na początku najczęściej pokazywało 23.12, a ostatnio 19.12. Teraz mam w poniedziałek po sporej przerwie i podejrzewam, że moja chłopina spora jest i pewnie termin jeszcze się przybliży. Skrycie liczę jednak, że przenoszę do stycznia :-)
No niestety u mnie tej mozliwosci z ostatniej miesiaczki nie mozna sie trzymac ,bo tak naprawde zaraz mialabym rodzic wedlug tej metody ahhahaha :) Po odstawieniu tabletek ,miesiaczka przychodzila kiedy chciala - cud ze w ciaze zaszlam :tak:
 
Ja też miałam nieregularne miesiączki i owulację znacznie opóźnioną, ale nie dwumiesięczne:-D i ostatni cykl był nawet przyzwoity. W pierwszej ciąży postępowałam jak teraz, urodziłam 5 dni przed terminem z OM :-)
 
Lista zostala ukonczona !! Jesli ktos chcialby cos zmienic /termin imie czy plec/ niech pisze w tym watku !!! Bede na biezaco liste aktualizowac !! Ta sama sytuacja tyczy sie wszelkich bledow na liscie ... Piszcie o tym tu!!
SUPER POMYSŁ Z TA LISTA :-):-):-):-):-) GENIALNY =) pozdrawiam :):-)
 
reklama
hmm mysle ze niech będzie 21.12.:-) a z imieniem nie jest tak hop bo na 100 nie jesteśmy jeszzce zdecydowani :-)ale prawdopodobnie będzie to Franek
 
Do góry